دانلود زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 – بلو سابتايتل
شهریور 23, 1401
35 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 اولین صعود زمستانی برود پیک را در سال 1988 انجام داد و با چند اینچ از مرگ فرار کرد. آندری زاوادا، رهبر اکسپدیشن، موفقیت بزرگی را اعلام می کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 پس از بازگشت به لهستان، معلوم شد که Maciej […]

دانلود زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 اولین صعود زمستانی برود پیک را در سال 1988 انجام داد و با چند اینچ از مرگ فرار کرد. آندری زاوادا، رهبر اکسپدیشن، موفقیت بزرگی را اعلام می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 پس از بازگشت به لهستان، معلوم شد که Maciej “فقط” به قله راکی رسیده است، که بیست و سه متر پایین تر از قله واقعی واقع در یک ساعت فاصله دارد. بربکا که از دروغ های دوستانش دلخور شده بود از کوهنوردی کناره گیری می کند.

زیرنویس فیلم Broad Peak 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Broad Peak 2022 بیست و چهار سال بعد، او با کریستوف ویلیکی تماس گرفت که او نیز در اولین اکسپدیشن شرکت داشت. کریستوف در حالی که ماسیج را متقاعد می کند تا به اکسپدیشن بعدی برود پیک بپیوندد.

زیرنویس Broad Peak 2022 - بلو سابتايتل

می گوید: «ما باید کاری را که شروع کرده ایم به پایان برسانیم. پس از مدت ها تردید، ماسیج تصمیم می گیرد یک بار دیگر امتحان کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,