دانلود زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 – بلو سابتايتل

آذر 1, 1401
34 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 در این فیلم غیرواقعی و غیرقابل باوری در این فیلم صریح از اشلی هورنر، کارگردانی که برای اولین بار ساخته شده است، وجود دارد، با این حال با بازی‌های نمایشی، و در واقع فوق‌العاده نانسی تروتر لندری و لیام از لحاظ فیزیکی و احساسی جالب توجه است. براي دانلود زيرنويس […]

دانلود زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 در این فیلم غیرواقعی و غیرقابل باوری در این فیلم صریح از اشلی هورنر، کارگردانی که برای اولین بار ساخته شده است، وجود دارد، با این حال با بازی‌های نمایشی، و در واقع فوق‌العاده نانسی تروتر لندری و لیام از لحاظ فیزیکی و احساسی جالب توجه است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 آنها نون هستند، یک تاکسیدرمیست بالقوه که دیوانه وار عاشق منچستر است، یک دانشجوی عکاسی که در یک گاراژ زندانی وحشتناک زندگی می کند که در آن زن و شوهر در 24 ساعت از 24 ساعت رابطه گرم و نفوذی دارند.

زیرنویس فیلم Brilliantlove 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس Brilliantlove 2010 منچستر در حال عکاسی از نون است. رابطه ، و عکس ها به دست یک بارون پورن غیرمحتمل می افتد که به دنبال انتقال به نوعی عشق شهوانی فرعی ساعتچی و با کیفیت موزه ای لوکس است. او منچستر را متقاعد می‌کند که به او اجازه دهد حرفه‌اش را به دست بگیرد، و علاقه منچستر به بدن نون بیش از پیش دستکاری‌کننده و وسواس‌آمیزتر می‌شود.

دانلود زیرنویس فیلم عشق درخشان 2010 او نشان می‌دهد که از نظر بیشتر از شریک زندگی‌اش که به‌طور فزاینده‌ای از خود بیگانه می‌شود، دلسوزتر است. این کاملاً قابل باور نیست و با این حال لندری و براون تعهدی مطلق و تمام عیار نشان می دهند. با وجود اینکه ناقص است، اما به طرز عجیبی دلچسب است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,