دانلود زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 – بلو سابتايتل

آذر 7, 1401
111 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 زیرنویس فیلم نان و لاله ها یک فیلم کمدی عاشقانه محصول سال ۲۰۰۰ به کارگردانی سیلویو سولدینی کارگردان ایتالیایی است. در این فیلم لیسیا ماگلیتا و برونو گانز در نقش روزالبا بارلتا و فرناندو گیراسول بازی می کنند. این فیلم در جشنواره های متعددی از جمله جشنواره فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 زیرنویس فیلم نان و لاله ها یک فیلم کمدی عاشقانه محصول سال ۲۰۰۰ به کارگردانی سیلویو سولدینی کارگردان ایتالیایی است. در این فیلم لیسیا ماگلیتا و برونو گانز در نقش روزالبا بارلتا و فرناندو گیراسول بازی می کنند. این فیلم در جشنواره های متعددی از جمله جشنواره فیلم کن و جشنواره بین المللی فیلم تورنتو انتخاب رسمی شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 روزالبا بارلتا، یک زن خانه دار ناپلی الاصل از پسکارا، در طول تعطیلات خانوادگی خود را سرگردان می بیند. او به‌جای اینکه منتظر شوهر کنترل‌گر و خیانت‌کارش باشد، به سمت خانه می‌رود تا به‌طور ناگهانی به سمت ونیز منحرف شود. در شهر مردابی، این زن که به زودی پولش تمام می شود، با رستوران maître d’hôtel، فرناندو گیراسول، مردی مسن اهل ایسلند که به زبان ایتالیایی ظریف و ادبی صحبت می کند، اقامت می یابد. روزالبا خود را در حال لذت بردن از زندگی جدید خود می بیند: او با یک ماساژور کل نگر، گرازیا، همسایه فرناندو، دوستی محبت آمیز برقرار می کند و در یک گل فروشی کوچک که توسط فرمو اداره می شود، یک آنارشیست سالخورده و بدخلق که توسط این زن جذب شده است، شغلی پیدا می کند. راه های مودبانه

دانلود زیرنویس فیلم نان و لاله ها 2000 در همین حال، شوهرش کوستانتینو، یک لوله‌کش بی‌نقص را که برای مصاحبه به شرکتش آمده، به عنوان کارآگاه خصوصی فرستاد تا او را پیدا کند. روزالبا به طور فزاینده ای توسط شخصیت ظریف، رمانتیک و مرموز پیشخدمت با احتیاط جذب می شود و رابطه ای از حرکات کوچک روزانه بین آنها ایجاد می شود. از سوی دیگر، کوستانتینو در طول جستجوی خود با گرازیا آشنا می شود و فوراً عاشق او می شود. او با شوهر روزالبا تماس می گیرد و کارآگاهی خود را رها می کند و ادعا می کند که دیگر قصد ندارد دنبال همسرش بگردد.

زیرنویس فیلم Bread and Tulips 2000 - بلو سابتايتل

زیرنویس Bread and Tulips 2000 با این حال، روزالبا در نهایت توسط معشوق شوهرش، دوست خانوادگی، ملحق می شود که او را به بازگشت به خانه ترغیب می کند و او را وادار می کند که فکر کند پسرش در غیاب او به مواد مخدر رفته است. او زندگی ونیز خود را رها می کند تا به وظایف والدین و روال روزمره خود بازگردد و متوجه می شود که هیچ چیز اصلاً تغییر نکرده است و پسرش واقعاً در خطر نیست.

زیرنویس فیلم نان و لاله ها 2000 فرناندو که به تنهایی در ونیز رها شده است، ون فرمو را قرض می گیرد تا به پسکارا سفر کند، جایی که سرانجام عشق خود را به روزالبا اعلام می کند. بنابراین زن برای همیشه با کوچکترین پسرش به ونیز بازمی گردد.

زیرنویس Bread and Tulips 2000 - بلو سابتايتل

زیرنویس نان و لاله ها 2000 این فیلم در 27 جولای 2001 اکران شد و در آخر هفته افتتاحیه 32933 دلار فروخت. فروش آن در بازار آمریکا به 5,318,679 دلار و از بازار خارج از کشور به 3,159,755 دلار رسید و مجموعاً 8,478,434 دلار در سراسر جهان به فروش رسید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,