دانلود زیرنویس فیلم Bergen 2022 – بلو سابتايتل

مهر 21, 1401
141 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Bergen 2022 برگن فیلمی بیوگرافی محصول سال ۲۰۲۲ ترکیه است. در این فیلم فرح زینب عبدالله در نقش خواننده اصلی برگن که به یکی از نمادهای خشونت علیه زنان در ترکیه تبدیل شده است، بازی می کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Bergen 2022 سازندگان فیلم ابتدا قصد داشتند […]

دانلود زیرنویس فیلم Bergen 2022 برگن فیلمی بیوگرافی محصول سال ۲۰۲۲ ترکیه است. در این فیلم فرح زینب عبدالله در نقش خواننده اصلی برگن که به یکی از نمادهای خشونت علیه زنان در ترکیه تبدیل شده است، بازی می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Bergen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Bergen 2022 سازندگان فیلم ابتدا قصد داشتند فیلم را در سال 2019 فیلمبرداری کنند، اما به دلیل مشکلات بازیگران و به دنبال آن همه‌گیری COVID-19 این کار به تعویق افتاد. در ابتدا، سرنای ساریکایا برای بازی در نقش برگن پذیرفته شد، اما به دلیل تاخیر در فیلمبرداری، تصمیم گرفت در این فیلم شرکت نکند. پس از کناره گیری ساریکایا، فرح زینب عبدالله ایفای نقش برگن را پذیرفت. به دلیل تهدید به مرگ علیه تولیدکنندگان، تولید باید مخفیانه تکمیل می‌شد. این فیلم در پاییز 2021 در استانبول، آنکارا و مرسین فیلمبرداری شد.

زیرنویس فیلم Bergen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Bergen 2022 اکران این فیلم در ترکیه بیش از 10 میلیون دلار درآمد داشت. در 29 ژوئیه، این فیلم به هشت فیلم پرفروش داخلی در کشور تبدیل شد. اکران آن در سراسر آسیای غربی نیز موفقیت گسترده‌ای داشت و بین 16 ژوئن تا 22 جولای 4.8 میلیون دلار به دست آورد و به عنوان موفق‌ترین فیلم ترکی در منطقه توصیف شد. برگن همچنین اولین فیلم ترکی بود که در عربستان سعودی اکران شد.

دانلود زیرنویس فیلم برگن 2022 پس از انتشار آن، هالیس سربست، قاتل برگن، علیه سازندگان فیلم شکایتی را برای افترا تنظیم کرد. در پاسخ به این تهدید و سایر تهدیدها، جشن افتتاحیه در استانبول باید توسط پلیس ضد شورش محافظت می شد. شهردار کوزان، محل زندگی سربست، نمایش فیلم را به دلیل نامناسب بودن برای کودکان ممنوع کرد. با این حال، انجمن ها و اتحادیه های بزرگ سینمای ترکیه این تصمیم را محکوم کردند و ادعا کردند که این تصمیم در واقع برای جلب رضایت سربست انجام شده است.

زیرنویس Bergen 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم برگن 2022 در ترکیه، این فیلم به عنوان کاوش و محکومیت خشونت علیه زنان و زنان کشی در این کشور تلقی شد. این تا حدی به تصمیم‌های هدفمند گرفته شده در فیلم نسبت داده می‌شود، مانند امتناع از نشان دادن قاتل برگن به‌عنوان یک «شخصیت کاملاً شناخته‌شده»، بلکه به‌عنوان یک موضع‌گیری برای عاملان خشونت پدرسالارانه، با نام او تنها یک بار در تیتراژ پایانی نمایش داده می‌شود. . کمال قلیچداراوغلو، رهبر اصلی اپوزیسیون حزب جمهوری خواه خلق، اظهار داشت که «هرکس خشونت علیه زنان را رد می کند باید این فیلم را ببیند» و از آن برای دفاع از بازگشت ترکیه به کنوانسیون استانبول استفاده کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,