دانلود زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 – بلو سابتايتل

آذر 9, 1401
92 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 زیرنویس فیلم پشت رؤیت ها یک فیلم آمریکایی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی تونی اچ. کادول و تهیه کنندگی تامی ولاهوپولوس و تام سولکوفسکی است. این فیلم که به سبک فیلم‌برداری یافته گرفته شده است، از مشاهده‌های دلقک در سال 2016 الهام گرفته است. این […]

دانلود زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 زیرنویس فیلم پشت رؤیت ها یک فیلم آمریکایی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی تونی اچ. کادول و تهیه کنندگی تامی ولاهوپولوس و تام سولکوفسکی است. این فیلم که به سبک فیلم‌برداری یافته گرفته شده است، از مشاهده‌های دلقک در سال 2016 الهام گرفته است. این فیلم در ابتدا برای اکران در سینماهای ایالات متحده در اکتبر 2017 برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل اختلافات خلاقانه بر سر قسمت نهایی به تعویق افتاد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 یک زوج جوان متاهل، تاد و جسیکا اسمیت، دو فیلمساز اهل رالی، کارولینای شمالی، تصمیم گرفتند تا مستندی را تولید کنند که در آن مشاهده‌های بسیار تبلیغاتی افرادی را که لباس دلقک‌های شیطانی پوشیده‌اند، بررسی کنند.

دلقک ها به طور سنتی با اجرای سبک اسلپ استیک، کمدی یا میم مرتبط بوده اند، اما همیشه جنبه تاریکی برای دلقک وجود داشته است. این خبر جعلی نیست. فیلم Behind the Sightings حول محور مشاهدات دلقک وحشتناکی است که سال گذشته جهان را تکان داد و یک زوج مشتاق همه این پدیده را تحت تأثیر قرار دادند. این موضوع بسیار خبرساز است، مخصوصاً با مشاهده‌ی مداوم دلقک‌ها.

زیرنویس فیلم Behind the Sightings 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Behind the Sightings 2021 این فیلم ابتدا قرار بود در اکتبر 2017 در سینماها اکران شود. به گفته کارگردان Cadwell، با اشاره به خانواده خیالی قربانی در فیلم، “یکی از اعضای خانواده از برخی از فیلم‌هایی که ما در آن منتشر کردیم راضی نبود. طبق توافقی که با خانواده داشتیم، برای اکران فیلم، خانواده باید فیلم را تایید کنند».

زیرنویس Behind the Sightings 2021 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم پشت رؤیت ها 2021 از 19 می 2021، کانال یوتیوب این فیلم برای اولین بار تریلر خود را پخش کرد و در نظرات فاش کرد که تاریخ انتشار رسمی اکنون 6 ژوئیه 2021 است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,