دانلود زیرنویس فیلم Bearry 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Bearry 2021 – بلو سابتايتل
شهریور 30, 1401
50 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Bearry 2021 کارگردان الکساندر تی هوانگ و نویسنده همکار آنتونی ورلی ، پس از Shaun of the Dead، تنها دومین فیلم است. رام ترسناک من با آن برخورد کردم. و بر خلاف آن کلاسیک، این فیلم در واقع یک رام کام است، نه اینکه فقط یک داستان فرعی شامل یک رابطه و […]

دانلود زیرنویس فیلم Bearry 2021 کارگردان الکساندر تی هوانگ و نویسنده همکار آنتونی ورلی ، پس از Shaun of the Dead، تنها دومین فیلم است. رام ترسناک من با آن برخورد کردم. و بر خلاف آن کلاسیک، این فیلم در واقع یک رام کام است، نه اینکه فقط یک داستان فرعی شامل یک رابطه و همچنین یک فیلم ترسناک داشته باشد. سوال این است که آیا این دو ژانر با هم تطابق خوبی دارند یا باید به سمت چپ سوایپ می کردند و ادامه می دادند؟

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Bearry 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Bearry 2021 کلویی به تازگی شوهرش اندرو  را ترک کرده است. از آن‌چه می‌توانیم بگوییم که او یک dbag در سطح جهانی است، اما او بدبخت است. سعی می‌کند او را تشویق کند که دوستش سام  برای او یک خرس عروسکی بزرگ به نام بیری می‌خرد. او همچنین او را با یکی از دوستانش قرار می دهد. در واقع چندین مورد، هر کدام بدتر از قبلی.

پس از یک شام کاری با رئیسش جف  به جنوب می رود، در حالی که او نمی خواهد، جف بدون سرش پیدا می شود. تنها سرنخ، توده ای از پر کردن روی بدنش. چه کسی یا چه چیزی می توانست این کار را انجام دهد؟ آیا کلویی هرگز متوجه استفان خواهد شد؟ بعداً چه کسی مرده خواهد شد؟ چه کسی یا چه کسی مسئول این مرگ‌ها است و آیا کارآگاهان سیهورن و کلارک  می‌توانند آنها را دستگیر کنند؟

نیمه اول Bearry در واقع یک رام کام است، فقط با چند قتل انجام شده است. بازنده هایی که کلویی با آنها سر و سامان می دهد به طرز جالبی افتضاح هستند و صحنه ها آنقدر سریع پخش می شوند که اعصاب من را به هم نریزند. و از دیدن کشته شدن دو قربانی خوشحال خواهید شد.

تا زمانی که کلویی با مرد خوبی ملاقات می کند که بلافاصله مرده است، لحن بیر شروع به تغییر می کند و فیلم تیره تر می شود. همچنین وقتی می‌بینیم بیری با اراده خودش حرکت می‌کند و سپس یک اره برقی را به سمت قربانی بعدی‌اش می‌برد که قاتل کیست، از بین می‌رود.

زیرنویس فیلم Bearry 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Bearry 2021 تا حدی، بیر با دیگر فیلم‌های خفه‌کننده قاتل اخیر مانند Puppet Killer و Barry Loves You سازگار است. اما بیر با اندازه انسانی و شخصیت معشوق طرد شده اش، به یک قاتل انسان از هر یک از آنها نزدیکتر است. ما هرگز واقعاً توضیحی در مورد چگونگی به دنیا آمدن او نمی‌یابیم، خوب، تقریباً در پایان از کاتلین توضیحی دریافت می‌کنیم، اما او آنقدر از سوراخ خرگوش توطئه‌آمیز فرو رفته است، مطمئن نیستم که قرار باشد جدی گرفته شود.

Bearry همچنین از یک بازیگر پر از چهره بهره می برد که برای طرفداران ترسناک مستقل آشنا خواهد بود. جدای از کسانی که قبلاً به چارلز چودبالا اشاره کردم که نقش یکی از دوستان کلویی را بازی می کند و در لباس بیری است، بروکلین هیلی، جو کنتر، نوئل جیسون اسکات و جنیفر ناگل همگی در یک نقطه ظاهر می شوند.

زیرنویس Bearry 2021 - بلو سابتايتل

از جنبه منفی، کشتارها کمی بیش از حد به اسپری خون CGI متکی هستند و برخی اثرات وحشتناک آتش سوزی CGI نیز وجود دارد. برخی از بینندگان نیز ممکن است این کشتارها را کمی در جهت رام بدانند، اگرچه من فکر می‌کنم اگر بسیار گرافیکی‌تر بودند، حال و هوای فیلم را خراب می‌کردند. در نهایت، استفاده بسیار واضح از یک بدنه دوتایی در یک سکانس جالب دیگر وجود دارد که بین دو شخصیت دوش می‌گیرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,