دانلود زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 – بلو سابتايتل

آبان 8, 1401
5 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 پس از سومین ورودی ضعیف، Axegrinder 4: Souls of Blood بازگشتی به فرم است که توسط دست کهنه کار دنیس دیوین کارگردانی شده است. دیواین از سال 1998 به طور ثابت این نوع فیلم ها را با فیلم های Fatal Images، Dead Girls و مجموعه چیزهایی […]

دانلود زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 پس از سومین ورودی ضعیف، Axegrinder 4: Souls of Blood بازگشتی به فرم است که توسط دست کهنه کار دنیس دیوین کارگردانی شده است. دیواین از سال 1998 به طور ثابت این نوع فیلم ها را با فیلم های Fatal Images، Dead Girls و مجموعه چیزهایی که پیش از آن ساخته شده بود، کارگردانی کرده است. فیلم های او معمولاً با توجه به بودجه ضعیفی که همیشه دارد بسیار مناسب هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 سومین ورودی توسط فتیش دختر چاق جو شرلوک از ریل خارج شد و بیشتر شبیه فیلمی برای افرادی بود که هوس ورقه‌های گوشتی دارند تا یک فیلم اسلشر. زن‌های اینجا لاغر هستند و بیشتر به سلیقه من می‌آیند و اکثر آنها حداقل به نوعی بامزه هستند.

زیرنویس فیلم Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 جوزی هانگ زیبا در یک نقش دوگانه و در نقشی نادر برای یک زن آسیایی بازی می کند. یکی از نکات برجسته اولیه، زنی است که برهنه به اطراف می دود که با بازی دمدمی مزاجی به نام زردآلو پیتس بازی می کند. متأسفانه او خیلی زود اعزام شده است، بنابراین نمی تواند تمام فیلم را بدون برهنه بدود. او مانند یکی از آن دختران خودکشی به نظر می رسد که همیشه درباره آنها می شنیدید اما دیگر نه. آیا آنها بالاخره به اسم خود عمل کردند و دست به خودکشی دسته جمعی تشریفاتی زدند؟ با وجود داشتن یک بازیگر عمدتاً زن، برهنگی دیگری در اینجا وجود ندارد. کشتارها در اینجا مناسب هستند، بهتر از قسمت های 3 و شاید 2 هستند، اما مطابق با بودجه کم هزینه فیلم اصلی نیستند.

زیرنویس Axegrinder 4: Souls of Blood 2022 - بلو سابتايتل

برخلاف قسمت 3، این دوباره در جنگلی که باید باشد تنظیم شده است. چیز زیادی برای گفتن در این مورد وجود ندارد، اما اگر 2 فیلم اول و 3 فیلم کمپ خون را دوست داشتید، احتمالاً این را کشف خواهید کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,