دانلود زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 – بلو سابتايتل

آبان 26, 1401
60 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 زیرنویس فیلم مرد آشاپ یک فیلم درام کمدی اکشن اندونزیایی محصول 2022 به کارگردانی آتا هالیلینتار و همچنین اولین کارگردانی او در سینما است. در این فیلم عطا هالیلینتار، اورل هرمانسیا و ناسیا مارسلا به ایفای نقش پرداخته اند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Ashiap Man […]

دانلود زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 زیرنویس فیلم مرد آشاپ یک فیلم درام کمدی اکشن اندونزیایی محصول 2022 به کارگردانی آتا هالیلینتار و همچنین اولین کارگردانی او در سینما است. در این فیلم عطا هالیلینتار، اورل هرمانسیا و ناسیا مارسلا به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 زول از دوران کودکی علاقه زیادی به تبدیل شدن به یک قهرمان فوق العاده داشت. پدرش ابراهیم همیشه زول را تشویق می کرد. هنگام تولد زول، ابراهیم و همسرش، سوچی به او تکه‌ای پارچه دادند تا به عنوان شنل پشت سرش بپوشد. از آنجایی که او همیشه در هنگام مواجهه با مشکلات آماده است، اهالی روستا به زول لقب «آشیاپ من» داده اند. زول سپس درگیر مثلث عشقی بین آیسیه و کیارا می شود.

زیرنویس فیلم Ashiap Man 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ashiap Man 2022 یک شب بازاری که پدرش در آن ناسی پادانگ می فروخت آتش گرفت. پدر و پسر نیز به حادثه دیدگان آتش سوزی کمک کردند. فعالیت های اقتصادی روستاییان که به دلیل آتش سوزی رو به وخامت بود، در واقع توسط اراذل و اوباش اجیر شده برای کنترل زمین روستا استفاده می شد. رئیس آنها زمین را به یک منطقه آپارتمانی تبدیل می کند. بنابراین، ذول و روستاییان به جنگ پرداختند.

زیرنویس Ashiap Man 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم مرد آشاپ 2022 قرار بود در تاریخ 10 فوریه 2022 در سینماها اکران شود، اما به دلیل افزایش موارد همه گیر کووید-19 در اندونزی در اوایل فوریه لغو شد. در نهایت، این فیلم به طور انحصاری در سرویس ویدیوی درخواستی Prime Video در تاریخ 17 نوامبر 2022 نمایش داده می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,