دانلود زیرنویس فیلم Aloevera 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Aloevera 2020 – بلو سابتايتل
مهر 11, 1401
90 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Aloevera 2020 آلوئه ورا یک فیلم غنائی محصول 2020 است که توسط Manaa Abdallah و Anny Araba Adams به تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک Peter Sedufia ساخته شده است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Aloevera 2020 دو گروه از مردم در یک روستا زندگی می کنند، آلوئه و ورا. […]

دانلود زیرنویس فیلم Aloevera 2020 آلوئه ورا یک فیلم غنائی محصول 2020 است که توسط Manaa Abdallah و Anny Araba Adams به تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک Peter Sedufia ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Aloevera 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Aloevera 2020 دو گروه از مردم در یک روستا زندگی می کنند، آلوئه و ورا. رقابت سختی بین آنها وجود دارد که حتی با بچه ها نیز ادامه دارد و هر طرف با رنگ علامت تجاری خود مشخص می شود. وقتی فرزندان رهبران شهر، آلووین و ورالین، عاشق می شوند، باید راهی پیدا کنند تا این دو جامعه را با وجود خصومت به هم نزدیک کنند. جامعه بعدها در نتیجه رابطه بین این دو تبدیل به یکی شد.

زیرنویس فیلم Aloevera 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم آلوئه ورا 2020 عنوان فیلم در سال 2019 و در کنار اعلامیه ای مبنی بر اینکه پیتر سدوفیا کارگردان در حال ساخت 100 خانه به منظور ایجاد دهکده ای برای فیلمبرداری در دابالا، منطقه ولتا غنا است، اعلام شد. بازیگران پریسیلا اوپوکو آگیمانگ، نانا آما مک براون، و روزلین نگیساه نیز به عنوان ایفای نقش در این فیلم نام برده شدند.  Worlasi برای ارائه موسیقی متن فیلم آورده شد. صدوفیا این فیلم را به‌عنوان «به‌روزرسانی پروژه قبلی‌اش» توصیف کرده است تا به مردم چیزی به ارزش پول و وقتشان بدهد.

آلوئه ورا بودجه ای تقریباً 58,204,500 N داشت، اما به دلیل طولانی شدن تاریخ فیلمبرداری پس از باران شدید که تجهیزات فیلمبرداری را آسیب رساند، بیش از بودجه N77,606,000 رسید. باران همچنین به شدت به مجموعه فیلم آسیب وارد کرد، که صدوفیا اظهار داشت که این یک چالش بزرگ است.

زیرنویس فیلم Aloevera 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Aloevera 2020 آلوئه ورا در 6 مارس 2020 در آکرا در غنا به نمایش درآمد. یک تریلر برای تبلیغ فیلم منتشر شد و گلیتز آفریقا نوشت: “آلوئه ورا” با پوشش بازیگران ستاره‌ای و همچنین لباس‌های آبی و زرد انتخاب شده که به بینندگان درک درستی از خط داستانی حاکم بر فیلم می‌دهد، وضعیت قبیله‌ای را نشان می‌دهد. تبعیض باعث می‌شود دو جوان غرق شده در رودخانه‌های عشق با هم نباشند.”

بعداً در همان سال سدوفیا اعلام کرد که این فیلم به صورت دیجیتالی در نتفلیکس عرضه خواهد شد.

زیرنویس Aloevera 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس آلوئه ورا 2020 سیتی نیوز روم آلوئه ورا را بررسی کرد و نوشت که “قلب “آلوئه ورا” آنجاست که همه ببینند و قطعا در جای درستی قرار گرفته است. فیلمنامه وزن پر دارد و هیچ کوه روایی را به حرکت در نمی آورد. جلوی آن را بگیرید که آن ضربه حس خوبی باشد که من ندیدم در راه است.»

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,