دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 – بلو سابتايتل

آبان 22, 1401
1 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 میتسو در یک کارخانه کار می کند و عاشق تسوتومو، مرد جوانی است که او در خیابان های توکیو با او آشنا شد. یک روز آن دو بیرون می روند، و پس از فریب، Tsutomu موفق می شود راه خود را با او داشته باشد. او که از یک خانه […]

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 میتسو در یک کارخانه کار می کند و عاشق تسوتومو، مرد جوانی است که او در خیابان های توکیو با او آشنا شد. یک روز آن دو بیرون می روند، و پس از فریب، Tsutomu موفق می شود راه خود را با او داشته باشد. او که از یک خانه خراب می آید، از عشق می ترسد، بنابراین ظالمانه به او اجازه می دهد که تنها بیدار شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Aisuru 1997 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Aisuru 1997 یک ماه می گذرد و یک تسوتومو بالغ تر برمی گردد. عاشقان با شادی دوباره به هم می پیوندند و با هم حرکت می کنند. همه چیز خوشحال کننده است تا زمانی که هر دو متوجه یک زخم عجیب در بازوی میتسو شوند. پزشکان آن را جذام تشخیص می دهند. میتسو بدون اینکه به تسوتومو بگوید، به آسایشگاه جذامیان مراجعه می کند.

زیرنویس فیلم Aisuru 1997 - بلو سابتايتل

زیرنویس Aisuru 1997 معاشرت با افراد منحوس جامعه به او بینش زیادی می دهد. او متوجه می شود که جذامیان پیر افرادی شگفت انگیز هستند. به نوبه خود، میتسو منبع شادی و امید آنها می شود. با این حال، او دلتنگ تسوتومو خود است. یک روز پزشکان به او اطلاع می دهند که اشتباه کرده اند و زخم جذام نیست.

زیرنویس Aisuru 1997 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم عشق 1997 او با خوشحالی به عشق واقعی خود باز می گردد تا اینکه با احساس گناه متوجه می شود که بازگشت به او برای دوستان تازه پیدا شده اش به معنای ناراحتی است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,