دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 – بلو سابتايتل

مهر 21, 1401
138 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 امی ناخواسته توسط مادرش به یک خانه بهبودی فرستاده می شود، جایی که با هال، یک معتاد به هروئین که اخیراً زندانی شده است، آشنا می شود. این فیلم به بررسی مبارزات روزمره، شادی ها و وحشت های پاک شدن می پردازد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد […]

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 امی ناخواسته توسط مادرش به یک خانه بهبودی فرستاده می شود، جایی که با هال، یک معتاد به هروئین که اخیراً زندانی شده است، آشنا می شود. این فیلم به بررسی مبارزات روزمره، شادی ها و وحشت های پاک شدن می پردازد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 معتاد به نام هال زمانی شروع می شود که امی (L’Amoreaux) توسط مادرش به یک خانه بازپروری فرستاده می شود. امی با الکل مشکل دارد و این اولین تلاش او برای حل آن است. در خانه، امی خود را در محاصره معتادان به مواد مخدر، از جمله هال (رابرتس دوم) یک معتاد به هروئین می بیند.

دانلود زیرنویس فیلم معتادی به نام هال 2021 هنگامی که امی شروع به دوستی با هال می کند، می بیند که چه چیزی باعث مشکلات زندگی او شده است. این امر امی را به مسیر خطرناک تری می فرستد، زیرا او مبارزات معتاد را یاد می گیرد.

زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Addict Named Hal 2021 معتاد به نام هال یک درام است که به مشکلات معتادان در زندگی می پردازد. این از چشم یک معتاد الکلی تازه وارد بازتوانی نشان داده می شود. این نشان می دهد که افراد مختلف، با پیشینه های متفاوت که باید با هم زندگی کنند. تلاش کنید تا بیشترین بهره را از مشکلاتی که با آن روبرو هستند ببرید.

زیرنویس Addict Named Hal 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم معتادی به نام هال 2021 این فیلم به خوبی نشان می‌دهد که چگونه می‌توان مردم را بدون حمایت درست به بیراهه هدایت کرد. از جنبه منفی همه چیز، به ما در مورد آنچه برای کمک به این خانه ها نیاز است، نمی دهد. این فقط آنها را به عنوان محل تخلیه بیشتری برای مراقبت از خود نشان می دهد و هیچ حمایتی از معتادان نمی کند. بازی‌های فیلم قوی هستند و همه عملکرد متقاعدکننده‌ای از مبارزاتی که دارند به ما ارائه می‌دهند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,