دانلود زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 – بلو سابتايتل

آبان 29, 1401
49 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 یک فیلم کمدی اکشن مالزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی سیافیق یوسف با فیلمنامه ای از سیافیق و MF Kencana محصول مشترک Skop Productions و Astro Shaw است. این فیلم دنباله‌ای بر آبانگ لانگ فادیل 2 (2017) و سومین سری از مجموعه آبانگ لانگ فادیل است. ، […]

دانلود زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 یک فیلم کمدی اکشن مالزیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی سیافیق یوسف با فیلمنامه ای از سیافیق و MF Kencana محصول مشترک Skop Productions و Astro Shaw است. این فیلم دنباله‌ای بر آبانگ لانگ فادیل 2 (2017) و سومین سری از مجموعه آبانگ لانگ فادیل است. ، اوزلین واتی ، تانیا هادسون ، واک دویوک و دانیلا سیا. این فیلم داستان فاضل را روایت می‌کند که به عنوان یک مامور جاسوسی سرویس مخفی ملی (NSS) در ماموریتی برای سرنگونی توطئه شیطانی چاو هان خدمت می‌کند، در حالی که برای انتقام توسط پادشاه کبرا شکار می‌شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 از زندگی فاضل می گوید که از N.S.S پیشنهاد دریافت کرد. (سرویس مخفی ملی) برای تبدیل شدن به یک مامور حرفه ای یا جاسوس در سرنگونی بزرگترین باند S.S.O. (سازمان جامعه مخفی) به رهبری چاو هان. چاو هان و گروهش قصد دارند کشور مجمع الجزایر را فتح کنند و حکومت را از رئیس جمهور جمهوری مجمع الجزایر تحویل بگیرند. مامور فاضل و مامور آلیس با هم همکاری می کنند تا توطئه شیطانی چاو هان را شکست دهند.

با این حال، زمانی که دوست دختر سابق فاضل، یانا، در کار N.S.S دخالت کرد، ماموریت پیچیده تر شد. گفت بنابراین مأموریتی را که رئیس کزار تعیین کرده بود به تأخیر انداخت. چاو هان متوجه می شود که توسط N.S.S جاسوسی شده است، بنابراین یک قاتل پادشاه کبرا را برای از بین بردن فادیل و آلیس می فرستد.

دانلود زیرنویس فیلم  آبانگ لانگ فادیل 3 2022 پس از موفقیت فیلم Abang Long Fadil 2، داتوک یوسف هسلم گفت که او تایید کرد که ادامه سوم Abang Long Fadil با هزینه 4 میلیون رینگیت ادامه خواهد داشت و فیلمبرداری بعد از هاری رایا آیدیلفیتری در اواخر ژوئن 2018 آغاز می شود و زیزن به عنوان باقی می ماند. کاراکتر اصلی. انتظار می رود فیلمبرداری بعد از آیدیلفیتری 2018، یعنی پس از نمایش فیلم نیروی ویژه KL در 8 مارس 2018 انجام شود. طبق گزارشات، سیافق قصد دارد آبانگ لانگ فاضل را به یک محصول فرنچایز تبدیل کند.

زیرنویس فیلم Abang Long Fadil 3 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Abang Long Fadil 3 2022 با جمع آوری 1.2 میلیون رینگیت در یک شب، رکورد اکران بسیار خوبی را باز کرد. این نقل قول از طریق یک نمایش اولیه پیش نمایش فیلم یک روز قبل از نمایش رسمی ثبت شد. این فیلم در روز اول اکران توانست 3 میلیون رینگیت جمع آوری کند. این فیلم در پنجمین روز اکران خود توانست 10 میلیون رینگیت جمع آوری کند. این مجموعه طی 11 روز پس از نمایش در سینماها 18 میلیون رینگیت افزایش یافت. به گزارش آسترو اعوانی، این فیلم توانست 22 میلیون رینگیت جمع آوری کند و به این ترتیب رکورد دنباله قبلی آبانگ لانگ فاضل 2 را که در 45 روز 18 میلیون رینگیت جمع آوری کرد، شکست. در عرض یک ماه پس از اکران، مجموعه فیلم 24 میلیون رینگیت افزایش یافت.

زیرنویس فیلم  آبانگ لانگ فادیل 3 2022 این فیلم بیشتر نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. پورتال فیلم Rollo de Pelicula با تمجید از این فیلم نوشت: در مجموع، فیلم آبانگ لونگ فاضل 3 ارزش دیدن در سینما را دارد، مخصوصا برای کسانی که خواهان سرگرمی های طولانی مدت و روح نواز هستند. هازیک زایریل از روزنامه سان دیلی نوشت: “به طور کلی فیلم به اندازه کافی سرگرم کننده است که بتوان با خانواده و دوستان تماشا کرد، و غیرقابل انکار فیلمی خنده دار برای تماشای در سینما است.” شازوان ذوالکفلی از روژک دیلی از طرح و بازی بازیگران این فیلم تمجید کرد.

زیرنویس Abang Long Fadil 3 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس آبانگ لانگ فادیل 3 2022 سیافیق یوسف در پاسخ به سوالی درباره ادامه فیلم آبانگ لونگ فاضل 3، احتمال تولید چهارمین فیلم آبانگ لونگ فاضل 3 را رد نکرد در صورتی که فیلم سوم مجموعه رضایت بخشی را به دست آورد. گفت: انشالله اگر این فیلم منفجر شود ادامه می دهیم.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,