دانلود زیرنویس فیلم A Woman in Flames 1983 – بلو سابتايتل

شهریور 28, 1401
3 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم A Woman in Flames 1983 یک زن در شعله‌ها یک فیلم درام آلمانی محصول سال ۱۹۸۳ به کارگردانی رابرت ون آکرن، با بازی گودرون لاندگربه، ماتیو کریر و هانس زیشلر است. این فیلم به عنوان ورودی آلمان غربی برای بهترین فیلم خارجی زبان در پنجاه و ششمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد، […]

دانلود زیرنویس فیلم A Woman in Flames 1983 یک زن در شعله‌ها یک فیلم درام آلمانی محصول سال ۱۹۸۳ به کارگردانی رابرت ون آکرن، با بازی گودرون لاندگربه، ماتیو کریر و هانس زیشلر است. این فیلم به عنوان ورودی آلمان غربی برای بهترین فیلم خارجی زبان در پنجاه و ششمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد، اما به عنوان نامزد پذیرفته نشد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

زیرنویس فیلم A Woman in Flames 1983 اوا، یک زن خانه دار طبقه بالا، ناامید می شود و شوهر مغرور خود را ترک می کند. او به ایده تبدیل شدن به یک دختر فراخوان کشیده شده است. با کمک یک ایوون، ایوا اصول اولیه را یاد می گیرد و سپس هر دو با هم به دنبال جین و جان می روند. او با مرد جذابی آشنا می شود که عاشق او می شود و اواخر شب برای یک امتحان عاشقانه به خانه او می آید. معلوم می شود که او یک ژیگولو است. در نتیجه، آنها به پنت هاوس او نقل مکان می کنند که به اندازه کافی بزرگ است تا هر دو بتوانند خدمات خود را جداگانه ارائه دهند.

زیرنویس فیلم یک زن در شعله‌ها 1983 سپس آهسته آهسته آوا وارد دنیای سادومازوخیسم می شود. او یک سلطه گر بودن را بسیار رضایت بخش می داند و از کنترل دیگران و ایجاد درد شدید در آنها لذت می برد. او این را در صحنه ای کشف می کند که در آن مردی زیر یک میز پنهان شده است. ایوا می بیند که دست هایش از زیر میز بیرون زده و به وضوح قابل مشاهده هستند. ایوا سرد و با رضایت درونی شدید دستان مرد را با قدم زدن آهسته با چکمه های پاشنه دارش از روی آنها له می کند.

زیرنویس فیلم A Woman in Flames 1983 - بلو سابتايتل

زیرنویس A Woman in Flames 1983 کریس، ژیگولو، به او حسادت می‌کند و می‌خواهد بداند طبقه بالا چه خبر است و چگونه این همه پول در می‌آورد. او به او می گوید که این از آزار مردان است و هر چه بیشتر به آنها صدمه بزند، پول بیشتری به دست می آورد. این به شدت او را ناراحت می کند. او همچنین به دوست پسر/مشتری خود حسادت می کند، مردی که سال هاست پیش او آمده است. صحنه های اتاق طبقه بالا تشدید می شود. یک روز او یواشکی می آید و او را در صحنه ای مشاهده می کند که بر مردی که به صندلی بسته شده است تسلط دارد. او قیافه‌ای مانند “ببین، این همان چیزی است که تو واقعا هستی” دارد و چهره او با افتخار می‌گوید: “بله، این همان چیزی است که من واقعا هستم.” او سعی می کند او را از همه چیز دور کند، خزهایش را بخرد، درباره ازدواج صحبت کند. او به او می گوید که در خواب دیده است که او را کتک بزند و در خواب او این کار را دوست دارد.

زیرنویس A Woman in Flames 1983 - بلو سابتايتل

زیرنویس یک زن در شعله‌ها 1983 همه چیز برای یک پایان عاشقانه وجود دارد، و با این حال، او وحشت می کند، تمام پول آنها را می گیرد و در رستورانی سرمایه گذاری می کند که او نمی خواهد بخشی از آن باشد. او سعی می کند بر روی او راه برود، و او عصبانی می شود، او را به دیوار پرتاب می کند، او را می زند، روی او الکل می ریزد و او را آتش می زند.

اما آخرین صحنه او را سالم و خوشحال با دوستش، کارمند /خانم، نشان می‌دهد، و آن‌ها از باری که کریس مالک آن است، بیرون پرت می‌شوند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,