دانلود زیرنویس سریال Yellowstone 2018 – بلو سابتايتل

مهر 17, 1401
142 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Yellowstone 2018 برنده اسکار و امی، کوین کاستنر، جذابیت خیمه شب بازی گروه بازیگران در این سریال درام است که در نقش پدرسالار یک خانواده قدرتمند و پیچیده از دامداران بازی می کند. جان داتون، صاحب خانه و پدر فداکار نسل ششم، بزرگترین مزرعه ی همجوار در ایالات متحده را کنترل می […]

دانلود زیرنویس سریال Yellowstone 2018 برنده اسکار و امی، کوین کاستنر، جذابیت خیمه شب بازی گروه بازیگران در این سریال درام است که در نقش پدرسالار یک خانواده قدرتمند و پیچیده از دامداران بازی می کند. جان داتون، صاحب خانه و پدر فداکار نسل ششم، بزرگترین مزرعه ی همجوار در ایالات متحده را کنترل می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Yellowstone 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Yellowstone 2018 او در دنیایی فاسد عمل می کند که در آن سیاستمداران توسط شرکت های نفت و چوب با نفوذ به خطر افتاده اند و تصاحب زمین، توسعه دهندگان را میلیاردها دلار می کند.

زیرنویس سریال Yellowstone 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس Yellowstone 2018 در میان تغییر اتحادها، قتل های حل نشده، زخم های باز، و احترامی که به سختی به دست آورده است، دارایی داتون در تضاد دائمی با آنهایی است که هم مرز است.

زیرنویس Yellowstone 2018 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال یلوستون 2018 یک شهر در حال گسترش، یک منطقه حفاظت شده سرخپوستان، و اولین پارک ملی آمریکا.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,