دانلود زیرنویس سریال Why Didn’t They Ask Evans? 2022 – بلو سابتايتل

اردیبهشت 1, 1401
80 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Why Didn’t They Ask Evans? 2022 معمای قتل جذاب آگاتا کریستی چرا از ایوانز نپرسیدند؟ در آوریل 2022 به BritBox می آید. این مجموعه سه قسمتی به کارگردانی هیو لوری است و بازیگران همه ستاره ای دارد. بر اساس رمان نمادین آگاتا کریستی در سال 1934، چرا از ایوانز نپرسیدند؟ پسر نایب […]

دانلود زیرنویس سریال Why Didn’t They Ask Evans? 2022 معمای قتل جذاب آگاتا کریستی چرا از ایوانز نپرسیدند؟ در آوریل 2022 به BritBox می آید. این مجموعه سه قسمتی به کارگردانی هیو لوری است و بازیگران همه ستاره ای دارد. بر اساس رمان نمادین آگاتا کریستی در سال 1934، چرا از ایوانز نپرسیدند؟ پسر نایب بابی جونز، با بازی ویل پولتر و دوست ماجراجوش، لیدی فرانسیس «فرانکی» درونت (لوسی بوینتون) که در اعماق قتلی قرار دارند را دنبال می‌کند. اما کارآگاهی آماتور آنها هیچ مشکلی را برای آنها به ارمغان نمی آورد. نام های بزرگی نیز در این فیلم حضور دارند، جیم برادبنت و اما تامپسون در نقش اشراف لرد و لیدی مارچام که پدر و مادر لیدی فرانسیس هستند، بازی می کنند.

Why Didn't They Ask Evans?: release date, cast, trailer and news | Radio  Times

زیرنویس سریال Why Didn’t They Ask Evans? 2022 وقتی بابی جونز و فرانکی درونت با جسد مردی در حال مرگ در پایین صخره روبرو می شوند، آخرین کلمات مرموز او را می شنوند: “چرا از ایوانز نپرسیدند؟” آنها به زودی عکسی از یک زن جوان زیبا را در جیب مرد مرده کشف می کنند و با آن به عنوان تنها سرنخ خود به حل معمای مرگ او می پردازند.

ویل پولتر، ستاره بریتانیایی، در نقش بابی جونز، پسر معاون محلی، ایفای نقش می کند. او نسبت به یک خطا دوست و صادق است، بنابراین فرد مناسبی برای بررسی یک معمای قتل است.

ویل به ما گفت که از شانس بازی در درام آگاتا کرستی استفاده کرده است: “از اینکه فرصتی برای رهبری این پروژه با لوسی به من داده شد بسیار مفتخرم. آگاتا کریستی نام بسیار محبوبی در ادبیات است، بنابراین شما به هر حال شروع خوبی داریم، اما هیو روح کتاب را به تصویر می کشد و چیزهایی را که مردم در مورد کار کریستی دوست دارند، ارائه می دهد، در حالی که به آن انرژی و طنز معاصر می بخشد. هیجان تعقیب و گریز وجود دارد، اما در سراسر آن با شوخی پر شده است. و این بازی سرگرم کننده بود.”

ویل از کودکی، زمانی که در نقش لی کارتر در فیلم Son of Rambow در سال 2007 بازی کرد، روی پرده های ما حضور داشت. او در فیلم‌های The Chronicles of Narnia و The Maze Runner انتخاب شد و در فیلم کمدی We’re The Millers در کنار جنیفر آنیستون در سال 2013 ظاهر شد. او پس از بازی در فیلم The Revenant در کنار لئوناردو دی کاپریو در سال 2015 با بازی در این فیلم به شهرتی تبدیل شد. بریگر. در سال 2021 ویل در سریال Dopesick بازی کرد.

Why Didn't They Ask Evans? (TV Mini Series 2022) - IMDb

زیرنویس Why Didn’t They Ask Evans? 2022 لوسی بوینتون در نقش بانوی فرانسیس «فرانکی» درونت، اجتماعی باهوش شلاقی بازی می‌کند که از او به‌عنوان «زنی باهوش و غیرقابل انعطاف با شراره‌ای برای ماجراجویی» توصیف می‌شود.

لوسی می‌گوید: «از کار کردن با هیو و ویل و این داستان از یکی از نویسندگان مورد علاقه‌ام بسیار هیجان‌زده هستم. بی‌صبرانه منتظر شروع کار هستم».

ستاره بریتانیایی لوسی برای اولین بار با بازی یک بئاتریکس پاتر جوان در فیلم دوشیزه پاتر در سال 2006 به روی پرده های ما رفت. او از آن زمان در فیلم‌های Sense and Sensibility، Don’t Knock Twice، Apostle و بسیاری از فیلم‌های دیگر بازی کرده است و در فیلم زندگینامه Faithfull که اواخر امسال منتشر می‌شود، خواننده ماریان فیثفول را به تصویر خواهد کشید. این اولین حمله لوسی به کار آگاتا کریستی نیست زیرا او نقش کنتس آندرنی را در نسخه سینمایی Murder On The Orient Express در سال 2017 بازی کرد. او در اقتباس ITV از The Ipcress File در سال 2022 ظاهر خواهد شد.

مانند بسیاری از اسرار آگاتا کریستی انواع شخصیت ها وجود دارد، در چرا از ایوانز نپرسیدند؟ به دنبال تعداد زیادی بازیگر دیگر باشید که مهمترین آنها جیم برادبنت و اما تامپسون در نقش اشراف لرد و لیدی مارچام هستند.

مایو درمودی، ستاره باغ مخفی، نقش مویرا، همسر مشکل روان‌پزشک دکتر جیمز نیکلسون را بازی می‌کند (هیو لوری، در بالا ببینید). کنلث هیل، بازیگر سریال بازی تاج و تخت و هولدینگ، نقش مربی بابی را، دکتر آلوین توماس، بازی می‌کند. دانیل اینگز (من از سوزی متنفرم) نقش مظنون راجر باسینگتون فرنچ را بر عهده می‌گیرد در حالی که مایلز ژوپ، ستاره فیلم The Durrells برادر او هنری است. ایمی ناتال (Downton Abbey, Emmerdale) در نقش سیلویا باسینگتون-فرنچ، همسر آمریکایی هنری بازی می کند. جاناتان جولز (تبر کوچک) همسفران بابی، رالف است، در حالی که موروانا بنکس نیز در نقش خانم کیمن، خواهر مرد مرده بازی می کند.

آلیستر پتری (Deep Heat, Rogue One: A Star Wars Story) پدر بابی، کشیش ریچارد جونز، همراه با پل وایت هاوس (تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد) به عنوان صاحبخانه مسافرخانه ای روستایی و جاشوا جیمز (آینه سیاه) در نقش فرانکی است. متحد طولانی مدت، دکتر جورج آربوتنوت.

Why Didn't They Ask Evans? (TV Mini Series 2022) - IMDb

رمان آگاتا کریستی چرا از ایوانز نپرسیدند؟ اولین بار در سال 1980 برای تلویزیون اقتباس شد و سر جان گیلگود در نقش پدر بابی کشیش جونز بازی کرد. فرانچسکا آنیس نقش لیدی فرانسیس درونت را بازی کرد و جیمز وارویک در نقش بابی جونز بازی کرد. ستاره Fawlty Towers، Connie Booth، نقش Sylvia Bassington-french را بازی کرد.

از آنجایی که آگاتا کریستی به طور بدنامی از آثارش محافظت می کرد و اجازه کوچکترین انحراف از فیلمنامه را نمی داد، 18 ماه مذاکره با املاک او طول کشید تا درام 1980 ساخته شود. پیش از آن اقتباس های نسبتا کمی از آثار آگاتا کریستی در تلویزیون وجود داشت، به جای فیلم، زیرا او از این رسانه متنفر بود. در سال 1949 هنگامی که «و سپس هیچ‌کس نبود» از تلویزیون پخش شد، چندین اشتباه رخ داد، از جمله یکی از اجساد ایستاده و راه افتاد جلوی دوربین، و از آن پس آگاتا کریستی خشمگین از دادن حق پخش تلویزیونی خودداری کرد. این تنها پس از مرگ نویسنده در سال 1976 تغییر کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,