دانلود زیرنویس سریال Who Rules The World 2022 – بلو سابتايتل

فروردین 30, 1401
125 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Who Rules The World 2022 این درام ارزش انتظار را دارد، من 8 قسمت اول موجود را در یک جلسه تماشا کردم و در نهایت بیشتر خواستم. این یک داستان آسان برای دنبال کردن است، فیلمنامه بسیار خوبی دارد. زیرنویس سریال Who Rules The World 2022 فیلمبرداری آنقدر خوب است که می […]

دانلود زیرنویس سریال Who Rules The World 2022 این درام ارزش انتظار را دارد، من 8 قسمت اول موجود را در یک جلسه تماشا کردم و در نهایت بیشتر خواستم. این یک داستان آسان برای دنبال کردن است، فیلمنامه بسیار خوبی دارد.

Who Rules The World EP 1 Chinese Drama 2022 [indo ENG SUB] - YouTube

زیرنویس سریال Who Rules The World 2022 فیلمبرداری آنقدر خوب است که می توان گفت یک درام پرهزینه است. پیشنهاد می‌کنم این درام را روی یک صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید، هر چه بزرگتر باشد بهتر از تلفن همراه یا لپ‌تاپ.

اگر «پشت صحنه» ساخت این درام را ندیده بودید، فکر می‌کردید که تمام صحنه‌های مبارزه فقط توسط CGI ساخته می‌شود، زیرا به طرز خیره‌کننده‌ای خوب هستند.

اما من یانگ یانگ و لوسی را دیدم که مدام به طناب بسته شده و به آسمان پرتاب می شوند تا صحنه های اکشن باشکوهی خلق کنند. آنها واقعاً برای پول خود کار کردند.

ژائو لوسی بسیار تماشاگر و کاریزماتیک است. من از وضعیت او بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم، برای چنین زن جوانی بسیار مطمئن هستم. معمولاً شخصیت بسیار حبابی او به خوبی مهار می شود.

و البته یانگ یانگ مثل همیشه یانگ یانگ زرق و برق دار است. او باید درام های تاریخی بیشتری انجام دهد زیرا در هانفو نفس گیر است.

داستان با Empyrean Token گم شده شروع شد.

ظاهراً دنیای آنها به هفت دسته تقسیم شده بود که امپراتوری دادونگ در حال حاضر بر شش جناح حکومت می کند. دادونگ آنها را از طریق نماد نماد Empyrean کنترل می کند.

اما پس از آن نشانه گم شده بود.

و هر کس نشان را بدست آورد، همانگونه که نشانه جهان را در دست دارد، حاکم خواهد شد.

از دست دادن نشانه بلافاصله به رهبران مختلف 6 کشور رسید:

رهبران 6 کشور عبارتند از: پروردگار چینگژو، پروردگار بیژو، پروردگار شانگژو، پروردگار جیژو، پروردگار یوژو و پروردگار یونگژو.

Web Drama: Who Rules the World | ChineseDrama.info

زیرنویس Who Rules The World 2022 دو رزمی کار نمونه در جهان شناخته شده هستند. آنها هی فنگ شی و بای فنگ ژی بودند.هی فنگ ژی رهبر Fountain Abode است. او شخصیت دیگری دارد. او دومین شاهزاده، پسر پروردگار یونگجو است.

بای فنگ شی به دلیل زیبا بودن اما کشنده بودن شهرت دارد.

یک ماه پس از از دست دادن Empyrean Token…

یان ینگژو و سربازانش در کوه ژوان توسط مردانی که شبیه خفاش بودند در گلایدرهای چتر مانند سیاه خود کمین کردند.

متأسفانه، یان ینگژو تنها کسی بود که پس از حمله بتمن ها به سربازان زنده ماند.

خفاش‌ها در اطراف یینژو می چرخیدند، که با وجود زخمی شدن شدید، مبارزه خوبی انجام داد که شخصی در بالای درختی شکایت کرد که او را از رویای زیبایش بیدار کرده‌اند، جایی که ملکه کوه غرب می‌خواست بیدار شود. یک هلو الهی به او بدهید

بتمن ها پرسیدند که او کیست، اما وقتی که روبان کشنده اش را باز کرد، پاسخ دادند.

او بای فنگ شی بود و برای مزاحمتش غرامت می خواست.

خفاش‌کنان بنا به دلایلی مصمم بودند یان یینگژو را به دست آورند، بنابراین، بای فنگ ژی (BFX) با روبان او، یینگژو را بلند کرد و او را به داخل یک غار مخفی برد.

او کای لانگ در نقش یان یینگژو نقشی دقیقه ای داشت اما بسیار کاریزماتیک بود. هی کای لانگ به یان ینگژو تمایلات جنسی عرفانی و فکری می دهد که شاید بای فنگ شی آن را دید و از او محافظت کرد.

Upcoming Drama: Who Rules The World (2022) : r/CDrama

نه، این فقط در ذهن من است، زیرا بای فنگ شی گفت که او در واقع حدود سه سال پیش از یان یینگژو مطلع شد، زمانی که او ماند و از مهاجران محافظت کرد، علیرغم اینکه به خاطر آن دچار مشکل شد. یان ینگژو در قلب او یک قهرمان بود و از طرف پناهندگان لطف می کرد.

از آنجایی که یان یینگژو به شدت مجروح شده بود، بای فنگ ژی به او گفت که باید قرص بودا را که همه بیماری ها را درمان می کند، از آقای هان، دکتر داروساز، دریافت کند. او یک تسکین موقتی به او داد که تا زمانی که او رفته بود یک روز طول بکشد.

بای فنگ ژی جشن تولد 60 سالگی آقای هان را شکست، که با دیدن او دچار افسردگی شد زیرا در گذشته داروهای او را می دزدید و به نظر می رسید که دوباره این کار را می کند.

او به نوشیدنی پیوست و با گرسنگی شروع به خوردن مرغ کرد و هی فنگ شی او را اینگونه یافت.

او گفت که او شروع به فکر می کند که هوشیاری او در مورد “زیبا اما کشنده” بیش از حد ارزیابی شده است. او فکر می کرد که او بسیار نادان است.

بای فنگ شی نمی‌توانست اهمیتی بدهد که درباره او چه فکر می‌کند. آن‌ها برای طولانی‌ترین زمان رقیب سرسخت بودند، در همان زمان، هر زمان که او در مشکل بود، او آنجا بود تا کمک کند. پس از آن به خوبی شناخته شد که هر جا بای فنگ ژی هی فنگ ژی بود، خیلی عقب نیست.

درست مثل الان او به آقای هان گفت که تمام آنچه را که BFX به او بدهکار است و آنچه اکنون به آن نیاز دارد را پرداخت خواهد کرد.

با قرص های بودا، BFX به غار کوه بازگشت اما متوجه شد که Yingzhou رفته است.

او به دنبال او گشت و او را در نزدیکی رودخانه ای یافت که از تعقیب کنندگانش پنهان شده بود. او به او قرص های بودا داد.

او فقط چند مورد را گرفت و برخی BFX را نیز کم عمق کرد زیرا BFX توسط تعقیب کنندگان آنها مورد اصابت قرار گرفت. او را به یک غار برد. یینگژو سپس بیرون رفت تا خود را طعمه ای بسازد تا BFX بتواند در غار ایمن باشد.

معلوم شد که یینگژو شکار می‌شود زیرا توکن Empyrean را دارد که به BFX داده بود تا به هوانگ چائو، شاهزاده جی بدهد.

هی فنگ زی BFX را پیدا کرد و از او مراقبت کرد تا اینکه به اندازه کافی خوب شد.

او به او گفت که سم در بدنش به طور کامل از بین نرفته است.

در همین حال، هوانگ چائو از اتفاقی که برای یینگژو افتاد مطلع شد و از آنجایی که ینگژو یکی از اعضای مهم گروه او بود، بسیار ناراحت شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,