دانلود زیرنویس سریال United Win 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال United Win 2022 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 3, 1401
120 بازدید

دانلود زیرنویس سریال United Win 2022 آنها هر دو دانش آموز ورزش تیم دوومیدانی مدرسه هستند و هر دو در کلاس هنر و ورزش سال دوم دبیرستان پسرانه لونگهو تحصیل می کنند. زیرنویس سریال United Win 2022 برای کاهش بار خانواده، لینگهوژونگ اغلب مخفیانه به سر کار می رود، و خانواده می شیائولنگ شرایط خانوادگی […]

دانلود زیرنویس سریال United Win 2022 آنها هر دو دانش آموز ورزش تیم دوومیدانی مدرسه هستند و هر دو در کلاس هنر و ورزش سال دوم دبیرستان پسرانه لونگهو تحصیل می کنند.

Trailer▷EP 01 - Let's do something nice!! | United Win

زیرنویس سریال United Win 2022 برای کاهش بار خانواده، لینگهوژونگ اغلب مخفیانه به سر کار می رود، و خانواده می شیائولنگ شرایط خانوادگی مطلوبی دارند، بنابراین او اغلب در خفا به لینگهوژونگ کمک می کند.

Trailer▷EP 04 - You are so romantic today!! | United Win

زیرنویس United Win 2022 در حالی که دوستی این دو به سرعت در حال گرم شدن است، آنها آزمایش های مختلفی را از خود و دنیای بیرون نیز پشت سر گذاشته اند. در کلاس هنر و ورزش، یک گروه ویژه متشکل از دانشجویان هنر و دانشجویان ورزش، لینگهوژونگ و می شیائولنگ با همکلاسی های خود مطالعه کردند، با هم تیمی های خود تمرین کردند، عرق های بی شماری ریختند و دوستی گرانبهایی پیدا کردند.

Trailer▷EP 08 - You are so handsome today!! | United Win - YouTube

در اطراف آنها چهار دانشجوی ورزشی دیگر در همان کلاس، یی یوانکای، تیان شین، هان لو و یونمنگ، و همچنین دانشجویان نزدیک هنر بائوگانگ، وانگ ونفنگ، ژو یوکه و ژائو بینان حضور دارند. همه در این سن کم، در گرفتاری های نوجوانی هستند، اما با هم می لنگند و رشد می کنند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,