دانلود زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 – بلو سابتايتل
اسفند 22, 1400
146 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 هنگامی که زن حرفه ای شن مینگ بائو با یانگ ژنگ، مرد فناوری اطلاعات آشنا می شود، آن دو به سرعت ازدواج می کنند. به دلیل مشغله های زندگی، آنها فقط دو بار در هفته می توانستند ملاقات کنند. زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 هنگامی […]

دانلود زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 هنگامی که زن حرفه ای شن مینگ بائو با یانگ ژنگ، مرد فناوری اطلاعات آشنا می شود، آن دو به سرعت ازدواج می کنند. به دلیل مشغله های زندگی، آنها فقط دو بار در هفته می توانستند ملاقات کنند.

Drama: Two Conjectures About Marriage | ChineseDrama.info

زیرنویس سریال Two Conjectures About Marriage 2022 هنگامی که شرکت او در مشتریان ضرر می کند، او تلاش بیشتری در کار انجام می دهد که در نهایت باعث سقط جنین می شود. زمانی که یانگ ژنگ از این موضوع مطلع شد، او را مجبور به ترک شغل کرد، اما این باعث سوء تفاهم بیشتر بین زوجین شد.

Two Conjectures About Marriage ep 1

زیرنویس Two Conjectures About Marriage 2022 بهترین دوست شن، ژو که شین، زنی ثروتمند و زیبا، با چن تانگ گانگ، بازیگری که هشت سال از او کوچکتر است، درگیر یک ازدواج برق آسا می شود. با این حال، آنها در نهایت طلاق گرفتند زیرا اصول آنها مطابقت نداشت.

Two Conjectures About Marriage (2022) Episode 8 - video Dailymotion

شن مینگ بائو دوباره باردار می شود، اما حرفه یانگ ژنگ نیز با تغییر شدیدی روبرو است. در همان زمان، دوست خوب ژو که شین، ژانگ سونگ ون، برای جستجوی فرصت های تجاری به کشور باز می گردد و یانگ ژنگ را می یابد تا شریک تجاری او شود. شن مینگ بائو می‌آموزد که شرکت ژانگ سونگ ون یک سیاه‌چاله تأمین مالی است. او طرحی را برای غلبه بر مسئولیت یانگ ژنگ و جلوگیری از عرضه محصول در بازار در نظر می گیرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,