دانلود زیرنویس سریال The Time Traveler’s Wife 2022 – بلو سابتايتل

اردیبهشت 27, 1401
20 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Time Traveler’s Wife 2022 همسر مسافر زمان یک مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی درام رمانتیک نوشته استیون موفات و بر اساس رمانی به همین نام اثر آدری نیفنگر است. در این فیلم رز لزلی و تئو جیمز به ایفای نقش می پردازند و در 15 می 2022 از شبکه HBO برای اولین بار […]

دانلود زیرنویس سریال The Time Traveler’s Wife 2022 همسر مسافر زمان یک مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی درام رمانتیک نوشته استیون موفات و بر اساس رمانی به همین نام اثر آدری نیفنگر است. در این فیلم رز لزلی و تئو جیمز به ایفای نقش می پردازند و در 15 می 2022 از شبکه HBO برای اولین بار پخش شد.

The Time Traveler's Wife (TV Series) (2022) - Filmaffinity

زیرنویس سریال The Time Traveler’s Wife 2022 در 31 ژوئیه 2018، اعلام شد که HBO به تولید سفارش مستقیم به سریال داده است. این سریال قرار است توسط استیون موفات، بر اساس رمانی به همین نام اثر آدری نیفنگر، که قرار است در کنار سو ورتو و برایان مینچین، تهیه کنندگی اجرایی را نیز بر عهده داشته باشد، بنویسد. شرکت‌های تولیدی که با این سریال درگیر هستند، شامل فیلم‌های هارتسوود و تلویزیون برادران وارنر می‌شوند.

The Time Traveler's Wife (TV Series 2022– ) - IMDb

زیرنویس The Time Traveler’s Wife 2022 در فوریه 2021، رز لزلی و تئو جیمز به عنوان بازیگر اصلی سریال انتخاب شدند. در آوریل 2021، دسمین بورخس و ناتاشا لوپز به بازیگران اصلی پیوستند.  فیلمبرداری سریال در ماه مه در نیویورک آغاز شد و در اکتبر با انجام برخی فیلمبرداری در شیکاگو به پایان رسید. دیوید ناتر هر شش قسمت را کارگردانی کرده است. در می 2021، کیتلین شوری، اورلی مک دانل، مایکل پارک، جیمی ری نیومن، تیلور ریچاردسون، پیتر گراهام، برایان آلتموس، جیسون دیوید، کیت سیگل، جاش استمبرگ، چلسی فری، مارسیا دبونیس، ویل بریل و اسپنسر هاوس به بازیگران این فیلم پیوستند. سریال. این سریال در 15 مه 2022 برای اولین بار پخش شد.

THE TIME TRAVELER'S WIFE Trailer (2022) Theo James, Rose Leslie - YouTube

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این سریال بر اساس 22 نقد منتقد، 36 درصد امتیاز تأیید را با میانگین امتیاز 5.5/10 دارد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «در حالی که به راحتی می‌توان درگیر عاشقانه بازیگرانی به اندازه رز لزلی و تئو جیمز شد، سریال The Time Traveler’s Wife اغلب حال و هوا را با غرور بیش از حد تعیین‌شده‌اش از بین می‌برد.» در متاکریتیک، سریال. دارای امتیاز 42 از 100، بر اساس 16 نقد منتقد، که نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط” است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,