دانلود زیرنویس سریال The Serpent 2021 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس سریال The Serpent 2021 – زيرنويس آبي
اسفند 8, 1400
174 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Serpent 2021 مار یک سریال درام جنایی بریتانیایی است که توسط ماموت اسکرین و به سفارش بی‌بی‌سی ساخته شده است. این سریال محدود هشت قسمتی محصول مشترک BBC One و Netflix است. این سریال بر اساس جنایات قاتل زنجیره ای چارلز صبحرج است که از سال 1975 تا 1976 گردشگران جوان […]

دانلود زیرنویس سریال The Serpent 2021 مار یک سریال درام جنایی بریتانیایی است که توسط ماموت اسکرین و به سفارش بی‌بی‌سی ساخته شده است. این سریال محدود هشت قسمتی محصول مشترک BBC One و Netflix است. این سریال بر اساس جنایات قاتل زنجیره ای چارلز صبحرج است که از سال 1975 تا 1976 گردشگران جوان را به قتل رساند. این سریال طاهر رحیم در نقش اول صبحرج بازی می کند.

The Serpent | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس سریال The Serpent 2021 این سریال تا زمان همه‌گیری کووید-19 که تولید آن از مارس 2020 به مدت پنج ماه متوقف شد، در لوکیشن در تایلند فیلمبرداری شد. فیلمبرداری در هرتفوردشایر، انگلستان، در اوت 2020 به پایان رسید. اولین بار در روز سال نو در سال 2021 در BBC One پخش شد. هشت قسمت بلافاصله در iPlayer BBC در دسترس قرار گرفت. این نمایش در آوریل 2021 در نتفلیکس پخش شد.

داستان در اواسط دهه 1970 اتفاق می‌افتد، چارلز صبحرج، یک قاتل زنجیره‌ای فرانسوی با تبار هندی و ویتنامی را دنبال می‌کند که مسافران، به‌ویژه کوله‌پشتی‌های جوان را که از بانکوک، تایلند، در امتداد زمین سفر می‌کنند، مواد مخدر می‌کشد و دزدی می‌کند. او پاسپورت و هویت قربانیانش را می دزدد تا به دنیا سفر کند و جواهرات دزدیده شده را با دوست دخترش ماری آندره لکلرک می فروشد. چارلز صبحرج در اوج جنایات خود است که یک دیپلمات هلندی، هرمان نیپنبرگ، تحقیق در مورد قتل گردشگران هلندی را آغاز می کند و سرنخ هایی را که منجر به صبحرج می شود، کشف می کند.

BBC One - The Serpent

زیرنویس The Serpent 2021 بانکوک، 1975. هرمان نیپنبرگ، یک دیپلمات هلندی در بانکوک، در مورد ناپدید شدن یک زوج جوان که آخرین بار زنده در آپارتمان چارلز صبحرج، دلال جواهرات دیده شده بودند، تحقیق می کند.

ماری آندره لکلرک زندگی خود را به خاطر عشق چارلز صبحرج پشت سر می گذارد اما متوجه هزینه هولناک آن می شود. هرمان نیپنبرگ قول داد که در مورد قتل زوج هلندی ویلم بلوم و نامزدش هلنا دکر تحقیق کند.

دومینیک رنلو جوان فرانسوی سعی می کند از لانه وحشتناک چارلز صبحرج فرار کند. هرمان همانطور که به شهادت نادین و رمی گوش می دهد، متوجه ابعاد جنایات چارلز می شود.

The Serpent (2021) TV Mini Series Review, Details, Trailer and Premiere  Date » FilmYT

هرمان با کمک نادین یک بازی خسته کننده موش و گربه را با چارلز آغاز می کند. علیرغم ارائه شواهد قابل توجه هرمان به پلیس تایلند، او همچنان به فشار بر سرلشکر جانتاسین برای محاکمه چارلز، ماری و آجی ادامه می دهد. متأسفانه مظنونان یک قدم جلوتر هستند.

پیامدهای فرار چارلز صبحاج (معروف به آلن گوتیه) حرفه دیپلماتیک هرمان را تهدید می کند. چارلز تلاش می کند تا تجارتی را در فرانسه راه اندازی کند، جایی که خاطرات قدرتمندی را برای او نگه می دارد.

چارلز و ماری آندره به پاریس می‌رسند و سعی می‌کنند زندگی جدیدی را رقم بزنند. چارلز ماری آندره را به ملاقات مادرش می برد، اما ملاقات آنها دوستانه نیست. در بانکوک، هرمان به موفقیت دست پیدا می کند زیرا اخبار جنایات چارلز در تیتر اخبار بانکوک پست قرار می گیرد و مورد توجه پلیس بین الملل در تایلند قرار می گیرد. در همین حال، چارلز به ملاقات همسر سابق خود می رود تا جبران کند، زیرا ماری آندره به تنهایی برای ملاقات با مادر چارلز باز می گردد تا برخی از پاسخ ها را دریافت کند.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,