دانلود زیرنویس سریال The Origin – A, B, or What 2022 – بلو سابتايتل

فروردین 8, 1401
81 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Origin – A, B, or What 2022 صنعت کی پاپ مثل همیشه شلوغ است زیرا یک گروه دیگر قرار است اولین حضور بزرگ خود را با استفاده از قالب شوهای بقا انجام دهند. زیرنویس سریال The Origin – A, B, or What 2022 که در حال حاضر میزبان گروه‌هایی مانند Apink […]

دانلود زیرنویس سریال The Origin – A, B, or What 2022 صنعت کی پاپ مثل همیشه شلوغ است زیرا یک گروه دیگر قرار است اولین حضور بزرگ خود را با استفاده از قالب شوهای بقا انجام دهند.

THE ORIGIN - A, B, Or What? on Twitter in 2022 | The originals

زیرنویس سریال The Origin – A, B, or What 2022 که در حال حاضر میزبان گروه‌هایی مانند Apink Victon و The Boyz است، اخیراً از راه‌اندازی برنامه بقای آتی خود با نام The Origin خبر داد که پایه‌ای برای یک گروه جدید خواهد بود. در حالی که اسپویل های اولیه نمایش گزارش دادند که JayB از GOT7 به عنوان مربی به این نمایش ملحق خواهد شد، جزئیات بیشتری هنوز اعلام نشده است زیرا این برچسب اخیراً نام تمام شرکت کنندگان برنامه بقا را فاش کرده است.

IST Entertainment با همکاری خانه تولید MBN و همچنین Kakao TV، شبکه اصلی این لیبل، برنامه بقای آینده خود را با عنوان “منشاء – A، B یا چه؟” (همچنین به عنوان “منشاء” شناخته می شود) اعلام کرد. ، که به لیبل گروه پسر بزرگ بعدی خود را می دهد.

The Origin - A, B, or What (2022) - MyDramaList

زیرنویس The Origin – A, B, or What 2022 گفته می شود که در این نمایش در مجموع 13 کارآموز حضور خواهند داشت که برای اولین حضور بزرگ خود به عنوان بخشی از گروه پسر جدید IST با یکدیگر رقابت خواهند کرد. گزارش شده است که گروه پسری که از این نمایش بقا تشکیل شده است اولین حضور خود را در نیمه اول سال 2022 خواهد داشت.

IST Entertainment introduces all 13 contestants from new global boy group  survival project, 'The Origin - A, B or What?' | allkpop

اعضای گروه پسر آینده از طریق چند تست بین المللی انتخاب شدند. سپس قرار بود این نمایش در 26 فوریه به نمایش درآید. با این حال، در 22 فوریه، اعلام شد که تست کووید-19 برخی از کارآموزان مثبت شده است و نمایش نمایش به 19 مارس موکول خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,