دانلود زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022

دانلود زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022
مرداد 17, 1401
190 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022 فاخته‌های میدویچ یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی بریتانیایی در Sky Max است که توسط دیوید فار ساخته شده است. این فیلم بر اساس کتابی به همین نام نوشته جان ویندهام ساخته شده است. کیلی هاوز و مکس بیزلی بازیگران آن هستند. پخش آن در 2 ژوئن 2022 آغاز […]

دانلود زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022 فاخته‌های میدویچ یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی بریتانیایی در Sky Max است که توسط دیوید فار ساخته شده است. این فیلم بر اساس کتابی به همین نام نوشته جان ویندهام ساخته شده است. کیلی هاوز و مکس بیزلی بازیگران آن هستند. پخش آن در 2 ژوئن 2022 آغاز شد، و همه قسمت‌ها در Sky On Demand در دسترس قرار گرفتند. در استرالیا، کل مجموعه در Stan در دسترس است.

دانلود زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022 فاخته‌های میدویچ یک درام علمی تخیلی است که در آن همه زنان سالخورده شهر صاحب نام به‌طور غیرقابل توضیحی باردار می‌شوند. هنگامی که این زنان به دنیا می آیند، میدویچ متوجه می شود که این کودکان شبیه هیچ کودک دیگری نیستند. هر کودکی شبیه مادرش است (برخلاف کتابی که همه آنها چشم‌های طلایی، موهای بلوند روشن و پوست رنگ پریده و نقره‌ای دارند).

زیرنویس سریال The Midwich Cuckoos 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Midwich Cuckoos 2022 آنها DNA مادرشان را دارند، اما با اضافات بیگانه. و برخی مذکر که دلالت بر کروموزوم Y دارد. دولت فوراً علاقه مند است و رازداری را تحمیل می کند و به والدین برای همکاری آنها پول می دهد.

زیرنویس The Midwich Cuckoos 2022 - بلو سابتايتل

این سریال نقدهای متفاوتی دریافت کرد. لوسی منگان از The Guardian به قسمت اول دو ستاره از پنج ستاره داد و احساس کرد که با تأکید بر دیدگاه شخصیت‌های زن، از تغییرات اقتباسی و موضوعی بودن آن نهایت استفاده را نبرده است. نیک هیلتون از ایندیپندنت نیز دو ستاره از پنج ستاره را به آن داد و آن را “بی طنز” دانست و از تولید انتقاد کرد. در مقابل، مارک کرمود در Kermode و Mayo’s Take لحن سریال، استفاده از ترسناک و اجراها را ستود و گفت که این به‌روزرسانی موفق رمان است. کارول میدگلی از تایمز نیز به آن چهار ستاره داد و کارگردانی جوی و فیلمنامه‌های فار را ستود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,