دانلود زیرنویس سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power 2022

بهمن 27, 1400
90 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power 2022 ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که بر اساس داستان‌هایی از جی آر آر تالکین ساخته شده است. این سریال که توسط J. D. Payne و Patrick McKay برای سرویس استریم Prime Video ساخته شده است، در عصر دوم […]

دانلود زیرنویس سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power 2022 ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که بر اساس داستان‌هایی از جی آر آر تالکین ساخته شده است. این سریال که توسط J. D. Payne و Patrick McKay برای سرویس استریم Prime Video ساخته شده است، در عصر دوم سرزمین میانه، هزاران سال قبل از رویدادهای هابیت تالکین و ارباب حلقه‌ها اتفاق می‌افتد. این فیلم توسط استودیو آمازون با همکاری Tolkien Estate and Trust، هارپر کالینز، و New Line Cinema تولید می‌شود و پین و مک‌کی به‌عنوان مجریان برنامه حضور دارند.

Lord of the Rings: Rings of Power Teaser Trailer Previews a 'New Legend' | PEOPLE.com

آمازون حقوق تلویزیون ارباب حلقه ها را به مبلغ 250 میلیون دلار در نوامبر 2017 خریداری کرد و یک تعهد تولید پنج فصل به ارزش حداقل 1 میلیارد دلار را انجام داد. این باعث می شود که این سریال گران قیمت ترین سریال تلویزیونی باشد. پین و مک کی در جولای 2018 استخدام شدند و بقیه اعضای تیم خلاق یک سال بعد به طور عمومی فاش شدند. این سریال اساساً بر اساس ضمیمه های ارباب حلقه ها است که شامل بحث در مورد عصر دوم می شود. بنا به دلایل قانونی، این فیلم ادامه مستقیم سه گانه های فیلم ارباب حلقه ها و هابیت نیست، اما این تولید قصد داشت فیلم هایی با طراحی تولید مشابه و نسخه های جوان تری از شخصیت هایی که در آنها ظاهر می شوند را تداعی کند. فیلمبرداری فصل اول هشت قسمتی از فوریه 2020 تا آگوست 2021 در نیوزیلند، جایی که فیلم‌ها در آن تولید می‌شدند، با وقفه چند ماهه تولید در آن زمان به دلیل همه‌گیری COVID-19 انجام شد. این فصل قرار است در تاریخ 2 سپتامبر 2022 در Prime Video پخش شود.

Lord of the Rings: The Rings of Power - Who's Who In The Character Posters? | Den of Geek

داستان این سریال هزاران سال قبل از رویدادهای هابیت و ارباب حلقه ها می گذرد و بر اساس تاریخ سرزمین میانه نویسنده J. R. R. Tolkien ساخته شده است. در زمان صلح نسبی آغاز می شود و تمام رویدادهای مهم عصر دوم سرزمین میانه را پوشش می دهد: جعل حلقه های قدرت، ظهور ارباب تاریکی سائورون، سقوط پادشاهی جزیره نومنور، و آخرین اتحاد. بین الف ها و انسان ها این وقایع در طول هزاران سال در داستان‌های اصلی تالکین اتفاق می‌افتند، اما برای سریال فشرده می‌شوند.

The Lord of the Rings The Rings of Power teaser: Amazon reveals the epic prequel to LOTR | Entertainment News,The Indian Express

در جولای 2017، دعوای حقوقی بین برادران وارنر، استودیوی سه گانه فیلم ارباب حلقه ها و هابیت، و دارایی نویسنده جی آر آر تالکین که آن فیلم ها بر اساس کتاب های او ساخته شده بودند، به پایان رسید. با دو طرف “با شرایط بهتر”، آنها شروع به خرید یک سریال تلویزیونی بالقوه بر اساس ارباب حلقه‌های تالکین به چندین رسانه از جمله آمازون، نتفلیکس و HBO کردند، با قیمت اولیه 200 میلیون دلار آمریکا آمازون در ماه سپتامبر به عنوان پیشتاز ظاهر شد و وارد مذاکره برای سریال شد. جف بزوس، مدیر عامل آمازون، به‌طور غیرمعمول برای توسعه برنامه‌نویسی در استودیو، شخصاً در مذاکرات شرکت داشت. بزوس یکی از طرفداران بزرگ این فرنچایز است و او قبلاً به استودیو آمازون دستور داده بود تا یک سریال فانتزی جاه طلبانه در مقیاسی مشابه با بازی تاج و تخت HBO ایجاد کند که آمازون را به عنوان مدعی اصلی این پروژه تبدیل کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,