دانلود زیرنویس سریال The Imperfects 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 19, 1401
43 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Imperfects 2022 یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط دنیس هیتون و شلی اریکسن ساخته شده و در 8 سپتامبر 2022 در نتفلیکس پخش شد. این داستان که به عنوان یک داستان «آمدن خشم» تبلیغ می‌شود، سه جوان را دنبال می‌کنند که دانشمند دیوانه‌ای را تعقیب می‌کنند که DNA […]

دانلود زیرنویس سریال The Imperfects 2022 یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط دنیس هیتون و شلی اریکسن ساخته شده و در 8 سپتامبر 2022 در نتفلیکس پخش شد. این داستان که به عنوان یک داستان «آمدن خشم» تبلیغ می‌شود، سه جوان را دنبال می‌کنند که دانشمند دیوانه‌ای را تعقیب می‌کنند که DNA آن‌ها را دستکاری کرده و منجر به ایجاد ابرقدرت‌های مخرب می‌شود.

دانلود زیرنویس سریال The Imperfects 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Imperfects 2022 سه بیست و چند ساله، ابی، خوان و تیلدا، پس از انجام یک ژن درمانی تجربی به هیولا تبدیل می شوند. این سه نفر متعاقباً تصمیم می‌گیرند تا دانشمند مسئول تغییر شکل آنها، دکتر الکس سارکوف را شکار کنند و او را مجبور کنند که آنها را دوباره انسان کند. دکتر سیدنی برک، دانشمندی که به آنها در جستجویشان کمک می کند، به آنها ملحق می شود.

زیرنویس سریال The Imperfects 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Imperfects 2022 در 16 آوریل 2021، نتفلیکس به تولید سفارش مستقیم به سریال متشکل از ده قسمت داد. این نمایش توسط دنیس هیتون و شلی اریکسن ساخته شده است که انتظار می رود در کنار چاد اوکس و مایکل فریسلو تهیه کننده اجرایی باشند. Nomadic Pictures شرکتی است که با تولید سریال همکاری می کند. این نمایش قدرت شخصیت‌های اصلی را بر اساس قدرت موجودات افسانه‌ای، مانند بنشی، سوکوبوس، و چوپاکابرا استوار می‌کند. این سریال در 8 سپتامبر 2022 برای اولین بار پخش شد.

زیرنویس The Imperfects 2022 - بلو سابتايتل

پس از اعلام سفارش سریال، ایتالیا ریچی، مورگان تیلور کمپبل، ریانا جاگپال، ایناکی گودوی، ریس نیکلسون، سلینا مارتین و کیرا زاگورسکی برای ایفای نقش انتخاب شدند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,