دانلود زیرنویس سریال Tears in Heaven 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Tears in Heaven 2021 – بلو سابتايتل
خرداد 15, 1401
427 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Tears in Heaven 2021 اشک‌ها در بهشت یک مجموعه تلویزیونی چینی محصول ۲۰۲۱ است که بر اساس رمان گل‌های متنوع در کنار دریا نوشته Fei Wo Si Cun ساخته شده است. Shawn Dou، Li Qin و Zhang Yunlong در آن بازی می‌کنند. این درام از نوامبر 2016 تا مارس 2017 در شانگهای […]

دانلود زیرنویس سریال Tears in Heaven 2021 اشک‌ها در بهشت یک مجموعه تلویزیونی چینی محصول ۲۰۲۱ است که بر اساس رمان گل‌های متنوع در کنار دریا نوشته Fei Wo Si Cun ساخته شده است. Shawn Dou، Li Qin و Zhang Yunlong در آن بازی می‌کنند. این درام از نوامبر 2016 تا مارس 2017 در شانگهای فیلمبرداری شد. قرار است در 23 مارس 2021 از شبکه های مختلف پخش شود.

Tears in Heaven (2021) EP05 Eng Sub Chinese Drama - Dailymotion Video

زیرنویس سریال Tears in Heaven 2021 دو شیائوسو یک خبرنگار سرگرمی عمدی است که خود را به عنوان یک پرستار جعل می کند و پس از یک تصادف رانندگی مخفیانه وارد بخش بیمارستان شد تا از یک ستاره در حال ظهور عکس بگیرد. او با شائو ژنرونگ، یک پزشک متعهد در حال انجام وظیفه برخورد می کند و این رابطه عاشقانه تلخ و شیرین آنها را آغاز می کند. دو شیائوسو با برادر شائو ژنرونگ ملاقات کرد.

Tears in heaven Chinese Drama 2021 - Serial Update - News, Review, Updates

زیرنویس Tears in Heaven 2021 در کمال وحشت، او متوجه شد که در گذشته با برادرش، لی یوژن، رابطه داشته است که او را ایستادگی کرد. مادر شائو ژنرونگ که باعث ناراحتی دو شیائوسو شد، فاش می‌کند که با پدر دو شیائوسو رابطه داشته است که در آن زمان قلب او را شکست. او رابطه خود را با شائو ژنرونگ ممنوع می کند، زیرا نمی تواند از او در خانواده استقبال کند زیرا همیشه درد او را یادآوری می کند. دو شیائوسو از شائو ژنرونگ جدا می شود. شائو ژنرونگ با دل شکسته عازم یوننون می شود.

Tears In Heaven Chinese Dream Ending: Tortuous Process and Happy Ending -  CNVIX

در راه رفتن به یوننون، شائو ژنرونگ با رانش زمین روبرو می شود و به شدت مجروح می شود. دو شیائوسو با عجله به سمت یوننون می رود و مرگ ژنرونگ را تماشا می کند. با گذشت زمان، لی یوژنگ مقاومت در برابر احساسات خود نسبت به دو شیائوسو را دشوارتر می یابد و متوجه می شود که از همان ابتدا عاشق او شده بود. آیا دو شیائوسو هرگز شائو ژنرونگ را فراموش می کند و یاد می گیرد که لی یوزنگ را بپذیرد؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,