دانلود زیرنویس سریال Super Pumped 2022 – بلو سابتايتل

اسفند 11, 1400
96 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Super Pumped 2022 یک مجموعه تلویزیونی درام آنتولوژی آمریکایی است که توسط برایان کوپلمن و دیوید لوین ساخته شده است و نام آن برای کتاب غیرداستانی به همین نام در سال ۲۰۱۹ توسط مایک آیزاک گرفته شده است. قسمت اول، با عنوان فرعی The Battle For Uber، بر اساس کتاب آیزاک است […]

دانلود زیرنویس سریال Super Pumped 2022 یک مجموعه تلویزیونی درام آنتولوژی آمریکایی است که توسط برایان کوپلمن و دیوید لوین ساخته شده است و نام آن برای کتاب غیرداستانی به همین نام در سال ۲۰۱۹ توسط مایک آیزاک گرفته شده است. قسمت اول، با عنوان فرعی The Battle For Uber، بر اساس کتاب آیزاک است و بر ظهور و سقوط مدیر عامل سابق اوبر، تراویس کالانیک، با بازی جوزف گوردون-لویت تمرکز دارد. این سریال همچنین با بازی کایل چندلر و الیزابت شو در 27 فوریه 2022 در Showtime پخش شد.

SUPER PUMPED Trailer (2022) - YouTube

فصل اول، ترن هوایی یکی از موفق‌ترین و مخرب‌ترین شرکت‌های سیلیکون ولی، اوبر، را از دیدگاه مدیر عامل این شرکت، تراویس کالانیک، به نمایش می‌گذارد، که در نهایت در یک کودتای اتاق هیئت مدیره پس از نبردهای داخلی و خارجی تنش‌آمیز که موج می‌زند، با عواقب غیر قابل پیش بینی سرنگون می‌شود.

Super Pumped Release Date Set for February 2022 - VitalThrills.com

این پروژه برای اولین بار در 18 سپتامبر 2019 ظهور کرد، زمانی که رمان غیرداستانی Super Pumped توسط روزنامه‌نگار فناوری نیویورک تایمز، مایک آیزاک، در فهرست مالکیت معنوی مورد تقاضای هالیوود ریپورتر قرار گرفت. ماه بعد، اعلام شد که شوتایم حق پخش تلویزیونی این کتاب را با هدف اقتباس از رمان در یک سریال محدود انتخاب کرده است. میلیاردها خالق مشترک برایان کوپلمن و دیوید لوین برای ایجاد، نوشتن، و تولید اجرایی سریال تحت قرارداد کلی خود با شبکه شوتایم (Showtime Networks) پیوستند. تا مارس 2021، این سریال بی سر و صدا یک پیکاپ سریال دریافت کرد، با این سریال که یک بازه زمانی نمایش اولیه آن در سال 2022 داده شد. بعداً در ماه مه 2021 اعلام شد که Showtime رسماً به این پروژه دستور ساخت سریال داده است، با این که سریال از قالب گلچین پیروی می کند و امکان پخش فصل های آینده را به جای مینی سریالی که قبلاً پیش بینی شده بود، باز می کند. این سریال با عنوان فرعی The Battle For Uber در فصل اول، در 27 فوریه 2022 در Showtime و Paramount+ International پخش شد. آلن کولتر به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی قسمت اول خواهد بود. در 15 فوریه 2022، قبل از پخش سریال، Showtime سریال را برای فصل دوم تمدید کرد که بر روی فیس بوک تمرکز خواهد کرد.

در می 2021، جوزف گوردون-لویت و کایل چندلر برای نقش‌های اصلی انتخاب شدند. در آگوست 2021، کری بیشه، بابک تفتی، موسی حسین کرایش، و هنک آزاریا به بازیگران اصلی اضافه شدند. ماه بعد، الیزابت شو در نقش اصلی به بازیگران پیوست، در حالی که ویرجینیا کول، آماندا بروکس، آنی چانگ، ارین روث و میشکا تیبا در نقش‌های تکرارشونده انتخاب شدند. در ماه اکتبر، اعلام شد که اوما تورمن قرار است نقش آریانا هافینگتون را بازی کند. در 16 فوریه 2022، گزارش شد که کوئنتین تارانتینو به عنوان راوی فصل اول تنظیم شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,