دانلود زیرنویس سریال Show Window: The Queen’s House 2021 – زيرنويس آبي

بهمن 1, 1400
111 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Show Window: The Queen’s House 2021 پنجره نمایش: خانه ملکه (کره ای: 쇼윈도: 여왕 의 집؛ RR: Syowindo: Yeowang-ui Jib) یک سریال تلویزیونی کره جنوبی با بازی سونگ یون آه، لی سونگ جائه، جئون سومین و هوانگ چان سونگ است. . از 29 نوامبر 2021 تا 18 ژانویه 2022 در روزهای دوشنبه […]

دانلود زیرنویس سریال Show Window: The Queen’s House 2021 پنجره نمایش: خانه ملکه (کره ای: 쇼윈도: 여왕 의 집؛ RR: Syowindo: Yeowang-ui Jib) یک سریال تلویزیونی کره جنوبی با بازی سونگ یون آه، لی سونگ جائه، جئون سومین و هوانگ چان سونگ است. . از 29 نوامبر 2021 تا 18 ژانویه 2022 در روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 21:30 (KST) در 16 قسمت از کانال A پخش شد.

این سریال یک موفقیت تجاری بود و تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین سریال های کره ای در تاریخ تلویزیون کابلی شد. با میانگین رتبه بیننده در سراسر کشور 10.335٪ برای قسمت آخر آن که در 18 ژانویه 2022 پخش شد، رکورد جدیدی را برای بالاترین رتبه بیننده ثبت کرد. از هر سریال کانال A.

دانلود سریال Show Window The Queens House 2021 - دراما دی ال

درباره زنی است که از زنای زن دیگری حمایت می کند، بدون اینکه بداند که رابطه با شوهرش است. سونگ یون آه در نقش هان سون جو، همسر میونگ سئوب که همه چیز از زیبایی گرفته تا هوش و ثروت دارد. او که تصمیم می گیرد از خانه مد تحت کنترل خانواده خود دور بماند، با مهارت های عالی خود به شوهرش کمک می کند و فرزندان خود را با آنها بزرگ می کند. شخصیت دقیق او.

Show Window: The Queen's House - Wikipedia

لی سونگ جائه در نقش شین میونگ سئوب، شوهر سون جو که از یک پیشینه متواضع بود و پس از ازدواج زندگی خود را تغییر داد، اما به دلیل یک رابطه خارج از ازدواج دچار بحران می‌شود. او مدیر اجرایی شرکت خانوادگی گزارش می‌دهد. به مادرشوهرش، کیم کانگ ایم.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,