دانلود زیرنویس سریال Shingeki no Kyojin: Lost Girls 2018 – زيرنويس آبي

دی 28, 1400
89 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Shingeki no Kyojin: Lost Girls  حمله به تایتان: دختران گمشده (حمله به تایتان توسط هاجیمه ایسایاما. اقتباس مانگا شروع به سریال سازی کرد) یک رمان ژاپنی نوشته هیروشی سکو است. این کتاب اسپین آف مجموعه مانگا حمله به تایتان توسط هاجیمه ایسایاما است که در آگوست 2015 منتشر شد و منتشر شد. […]

دانلود زیرنویس سریال Shingeki no Kyojin: Lost Girls  حمله به تایتان: دختران گمشده (حمله به تایتان توسط هاجیمه ایسایاما. اقتباس مانگا شروع به سریال سازی کرد) یک رمان ژاپنی نوشته هیروشی سکو است. این کتاب اسپین آف مجموعه مانگا حمله به تایتان توسط هاجیمه ایسایاما است که در آگوست 2015 منتشر شد و منتشر شد. تا می 2016. یک اقتباس دی وی دی انیمه اصلی سه قسمتی در 8 دسامبر 2017، 9 آوریل 2018 و 9 آگوست 2018 به ترتیب با 24، 25 و 26 نسخه محدود مانگا اصلی منتشر شد.

Attack on Titan" OVA: Lost Girls: Lost in the cruel world (TV Episode 2018) - IMDb

داستان در مورد دو شخصیت زن سریال است: میکاسا آکرمن و آنی لئونهارت. «گمشده در دنیای بی‌رحمانه» درباره میکاسا و رابطه او با ارن است که در آن چشم‌اندازی در دنیایی جایگزین به نمایش می‌گذارد که والدینش در آن کشته نشده‌اند. شینا، خداحافظ “درباره آنی و زندگی او به عنوان یکی از اعضای تیپ پلیس نظامی در زمان قبل از تلاش برای دستگیری ارن در یک ماموریت شناسایی سپاه است.” دختران گمشده “در مورد تعامل آنها در طول آموزش و ماموریت شناسایی است.

Young Mikasa Ackerman | Attack on titan, Attack on titan season, Mikasa

این رمان بر اساس دو رمان مینی تصویری از Nitroplus است که با جلد سوم و ششم انتشار بلوری انیمه حمله به تایتان گنجانده شده است. Seko و در 18 سپتامبر 2013 منتشر شد. دومی با عنوان Wall Sina، Goodbye، همچنین توسط Seko، در 18 دسامبر 2013 منتشر شد.

OVA: Lost Girls: Wall Sina, Goodbye - Part 2 (2018)

این رمان توسط هیروشی سکو نوشته شده است که به عنوان فیلمنامه نویس این انیمه کار می کرد. کودانشا آن را در دسامبر 2014 تحت عنوان کمیک لوکس کودانشا منتشر کرد. دیوار سینا، خداحافظ» و «دختران گمشده».

برچسب‌ها:, , , , , , ,