دانلود زیرنویس سریال Redemption 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 9, 1401
29 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Redemption 2022 اکثر مردم در این سوی اقیانوس اطلس، پائولا مالکومسون را با بازی در نقش ابی در ری دونوان می شناسند، جایی که او با وجود اینکه نیاز داشت با لهجه غلیظ بوستون بر روی بوگوی بومی خود در بلفاستین، اجراهای قدرتمندی را اجرا کند. در حالی که ما او را […]

دانلود زیرنویس سریال Redemption 2022 اکثر مردم در این سوی اقیانوس اطلس، پائولا مالکومسون را با بازی در نقش ابی در ری دونوان می شناسند، جایی که او با وجود اینکه نیاز داشت با لهجه غلیظ بوستون بر روی بوگوی بومی خود در بلفاستین، اجراهای قدرتمندی را اجرا کند. در حالی که ما او را تماشا می‌کردیم، فکر می‌کردیم که اگر او مجبور به انجام لهجه جدید نباشد، عملکرد او چگونه خواهد بود. ما این شانس را با یک سری جدید BritBox، Redemption به دست می آوریم.

دانلود زیرنویس سریال Redemption 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Redemption 2022 دی کولت کانینگهام (پائولا مالکومسون) در واحد جرایم جدی پلیس مرسی جنوبی کار می کند. هنگامی که او در میانه دستگیری یک فروشنده مشکوک مواد مخدر است، با دی اس لوک بیرن (پاتریک مارتینز)، کارآگاه گاردا در دوبلین تماس می گیرد. کانینگهام به‌عنوان خویشاوند نزدیک زنی به نام استیسی لاکلی (راشل اوبیرن) که در اثر یک خودکشی ظاهراً مرده پیدا شد، فهرست شد. کانینگهام تا زمانی که برن خال مادرزادی روی شانه‌اش را توصیف نمی‌کند، نمی‌داند کیست.

معلوم شد که استیسی دختر کانینگهام است که 20 سال پیش در 17 سالگی لیورپول را ترک کرد. او تا آنجا پیش رفت که نام خود را تغییر داد و تمام ارتباط خود را با مادرش قطع کرد. کانینگهام از تعطیلات خود صرف نظر می کند و با کشتی به دوبلین می رود تا جسد دخترش را شناسایی کند و سعی کند بیشتر بداند. برن و سپس رئیسش، جین کانولی (سیوبهان مک سوئینی)، تلاش می کنند تا بفهمند کانینگهام در مورد استیسی چه می داند، اما کانینگهام آنقدر کم می داند که از شنیدن وجود بچه های نوجوان استیسی، کارا (ابی فیتز) و لیام (ایوان) شوکه می شود. اوکانر).

او اساساً با گفتن اینکه مادرشان مرده است، خود را به نوه‌هایش معرفی می‌کند. به نظر می رسد لیام حضور کانینگهام را بیشتر از کارا می پذیرد که می داند مادرش کاری جز گفتن چیزهای وحشتناکی در مورد بزرگ شدن با کانینگهام انجام نداده است. چیزی که کانینگهام متوجه می شود این است که حدود یک هفته قبل از مرگ استیسی، وصیت خود را تغییر داد تا مادرش را سرپرست فرزندانش کند. کانینگهام انتخاب غیرمعمولی می‌کند: او می‌خواهد به مدت شش ماه به گاردا منتقل شود، تا به نوه‌هایش کمک کند، اما همچنین به مرگ دخترش رسیدگی کند.

زیرنویس سریال Redemption 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Redemption 2022 که توسط شان کوک ساخته شده است، داستانی را راه‌اندازی می‌کند که احتمالات داستانی زیادی را در خود جای داده است. ، در تمام این مدت متوجه می شود که زندگی دخترش در 20 سال آخرش چگونه بوده است. او باید با نوه‌هایش که فقط چیزهای بدی درباره او شنیده‌اند رابطه برقرار کند، و باید با این ایده کنار بیاید که ممکن است به جای استیسی، دخترش را – که در نوجوانی داشت – رانده باشد. ترک کرد زیرا او یک نوجوان سرکش بود.

بنابراین کمی ناراحت کننده است که، بنا به دلایلی، کوک نمایش را با ساختاری خاص در هفته ساخته است. ما فقط باید حدس بزنیم که چرا کانینگهام تصمیم گرفت باید به گاردا منتقل شود. ماندن در دوبلین برای نگهبانی نوه هایش یک چیز است، اما هیچ دلیل خاصی برای این تصمیم وجود ندارد، به جز اینکه کانینگهام تصمیم به انجام آن گرفته است.

این باعث می‌شود که برای ما شبیه یک طرح داستانی به نظر برسد، راهی برای کشف موارد مختلف که کانینگهام می‌تواند با شریک جدیدش Siobhán Wilson (Thaddea Graham) حل کند، در حالی که او از پایگاه‌های داده Garda برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد دخترش و چرایی او استفاده می‌کند. کمی قبل از مرگش از شغل پرستاری اخراج شد.

زیرنویس Redemption 2022 - بلو سابتايتل

فقط به خاطر عملکرد مالکومسون است که ما آن قسمت از داستان کانینگهام را قبول داریم. به‌عنوان طرفداران فصل‌های اولیه ری دونوان، می‌دانستیم که او چه توانایی‌هایی دارد و مشتاقانه منتظر بودیم که او را با لهجه طبیعی‌اش برای تغییر ببینیم. در اینجا، او مانند کانینگهام سخت اما آسیب پذیر است. مرگ ناگهانی دخترش این واقعیت را نشان داد که آنها برای مدت طولانی غریبه بودند، و کاوش او در این مورد احتمالاً محدوده کاری را که مالکومسون می تواند انجام دهد را نشان می دهد. فقط امیدواریم مواردی که او ادامه می دهد با داستان مستمر بسیار جذاب تر مصاحبه نکند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,