دانلود زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 15, 1401
274 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 داستان پرنسس روانی، کیان یونشی، بانوی جوانی را دنبال می‌کند که در سن هشت سالگی برای زندگی در کوهستان فرستاده می‌شود زیرا «توانایی‌های عجیب» داشت. زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 خانواده نجیب او به جای خواهر کوچکترش، او را با یک شاهزاده دشمن، یه یومینگ، به عقد خود در […]

دانلود زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 داستان پرنسس روانی، کیان یونشی، بانوی جوانی را دنبال می‌کند که در سن هشت سالگی برای زندگی در کوهستان فرستاده می‌شود زیرا «توانایی‌های عجیب» داشت.

Psychic Princess: Season 2 Photos- MyDramaList

زیرنویس سریال Psychic Princess 2020 خانواده نجیب او به جای خواهر کوچکترش، او را با یک شاهزاده دشمن، یه یومینگ، به عقد خود در می آورند تا صلح و هماهنگی را به جای خواهر کوچکترش بازگردانند. Ye Youming به وضوح به شاهزاده خانم اهمیتی نمی دهد و همچنین او را با فرستادن او به خانه ای خالی از سکنه رها می کند. با این حال، معلوم می شود که کیان یونشی یک روانی بوده است، پس از آن همه چیز شروع به تغییر برای بهتر یا بدتر می کند.

دانلود سریال چینی پرنسس روانی 2 2020 Psychic Princess 2 با لینک مستقیم

زیرنویس Psychic Princess 2020 کیان یون شی یک بار دیگر به کاخ شب باز می گردد. این بار او مجبور است شخصاً به Ye Wang خدمت کند. او در ابتدا مراقب بود، اما شروع به فروپاشی کرد، زیرا هرگز انتظار نداشت که Ye You Ming مغرور او را به روش‌های خیالی خراب کند.

Psychic Princess: Season 2 (2020) - Photos - MyDramaList

او بیش از حد محافظه کار می شود، از او مراقبت می کند و حتی نشانه هایی از حسادت را نشان می دهد! همانطور که عاشقانه داغ می شود، مردی مرموز در تاریکی کمین می کند و منتظر فرصتی است تا حرکت خود را انجام دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,