دانلود زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020

دانلود زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020
مرداد 22, 1401
290 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020 هرگز هرگز ندارم یک مجموعه تلویزیونی کمدی-درام آمریکایی با بازی مایتری راماکریشنان است که توسط Mindy Kaling و Lang Fisher ساخته شده است. اگرچه نمایش در منطقه دره سان فرناندو اتفاق می‌افتد، اما کمدی بر اساس تجربیات کودکی کالینگ در منطقه بوستون است. در 27 آوریل 2020 […]

دانلود زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020 هرگز هرگز ندارم یک مجموعه تلویزیونی کمدی-درام آمریکایی با بازی مایتری راماکریشنان است که توسط Mindy Kaling و Lang Fisher ساخته شده است. اگرچه نمایش در منطقه دره سان فرناندو اتفاق می‌افتد، اما کمدی بر اساس تجربیات کودکی کالینگ در منطقه بوستون است. در 27 آوریل 2020 در نتفلیکس پخش شد و درباره یک دانش آموز هندی-آمریکایی دبیرستانی است که با مرگ ناگهانی پدرش دست و پنجه نرم می کند. این سریال به طور کلی نقدهای مطلوبی دریافت کرد.

دانلود زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020  - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020 داستان حول محور دوی ویشواکومار، دختر 15 ساله هندی-آمریکایی تامیل اهل شرمن اوکس، لس آنجلس است. پس از مرگ ناگهانی پدرش، موهان، دیوی احساس خود را در پاهای خود از دست می دهد. این اتفاق به دلیل ضربه روحی این رویداد رخ می دهد و او سه ماه قادر به راه رفتن نیست.

با این حال، یک روز او به طور معجزه آسایی بهبود می یابد و روی پاهایش می ایستد، تا ببیند پاکستون هال-یوشیدا را در هم شکسته است. او پس از گذراندن یک سال اول از نظر اجتماعی وحشتناک، آرزو می کند وضعیت اجتماعی خود را تغییر دهد، اما دوستان، خانواده و احساسات این کار را برای او آسان نمی کنند.

سال بعد، او سعی می کند با غم، هویت و زندگی مدرسه اش کنار بیاید. همه اینها در حالی است که او با رابطه خود با مادرش نالینی نیز دست و پنجه نرم می کند. دیوی همچنین باید با احساسات خود نسبت به پکستون و بن کنار بیاید، زیرا هر دوی آنها را با یکدیگر خیانت می کند. انیسه قریشی، یک تازه وارد در مدرسه، به این ترکیب اضافه شده است. این سریال به دنبال وقایع روزانه Devi است که با همه اینها سروکار دارد.

Never Have I Ever بیشتر توسط جان مک انرو تنیسور حرفه ای برای Devi روایت می شود که دو قسمت از آن توسط اندی سمبرگ برای بن و دیگری توسط جیجی حدید برای Paxton روایت می شود.

زیرنویس سریال Never Have I Ever 2020  - بلو سابتايتل

زیرنویس Never Have I Ever 2020 در Rotten Tomatoes، فصل اول بر اساس 58 نقد، 97% با میانگین امتیاز 7.82/10[36] و فصل دوم دارای امتیاز 93% بر اساس 30 نقد و میانگین امتیاز 8.30/10 است. اجماع انتقادی این وبسایت برای فصل اول چنین است: “نگاه تازه هرگز من هرگز به کمدی بلوغ به طرز خنده‌داری صادقانه، هوشمندانه است و به احتمال زیاد بینندگان را به خاطر تازه‌وارد جذاب Maitreyi Ramakrishnan غافلگیر می‌کند” در حالی که اجماع انتقادی وب سایت برای فصل دوم چنین است: «اگرچه فصل دوم Never Have I Ever گاهی اوقات از مسائل مربوط به تعهد لحنی رنج می برد، نوشته های ظریف و بازیگران کاملاً جذاب، بخشش و لذت بردن از آن را آسان می کند».

در متاکریتیک، میانگین وزنی آن بر اساس 18 منتقد، 80 از 100 است که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است. نگرانی هایی در مورد تصویرهای یهودی ستیزانه از شخصیت های یهودی مطرح شده است. مینا ونکاتارامان از هاروارد پولیتیکال ریویو خاطرنشان می‌کند که «یهود ستیزی نمایش با توصیف رقیب آکادمیک به عنوان یک کاریکاتور یهودی و شوخی‌هایی که مذهب و ثروت او به هزینه او ایجاد می‌کند، تشدید می‌شود». میرا فاکس از The Forward می‌گوید: «[بن گروس] یک مرد وحشی ثروتمند است، با یک وکیل هالیوودی غایب و معتاد به کار برای پدرش و یک نوع یهودی-بودایی سهل‌انگیز برای یک مادر. وقتی همکلاسی‌هایش این موضوع را رد می‌کنند، او به دروغ علیه یهود ستیزی گریه می‌کند. ایده (به طور عینی وحشتناک) او برای یک پروژه کلاسی. و او با یک شاهزاده آمریکایی کلیشه ای دردناک یهودی به نام شیرا آشنا می شود که حتی او را دوست ندارد تا بتواند نفوذ اجتماعی خود را بالا ببرد؛ او به دیوی می گوید که شیرا با او قرار ملاقات دارد. پولش.” این نمایش همچنین در مورد نمایش آن در مورد هندوهای هندی، که چگونه دیوی با مذهب و فرهنگ خود احساس بی ارتباطی و ناراحتی می کند، حتی به تمسخر دخترانی که رقص بالیوود را تمرین می کنند، بحث و جدل می کند.

زیرنویس Never Have I Ever 2020  - بلو سابتايتل

در جلسه گزارش سه ماهه دوم خود در جولای 2020، نتفلیکس گزارش داد که این سریال از زمان انتشار آن توسط 40 میلیون خانواده در سراسر جهان مشاهده شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,