دانلود زیرنویس سریال My Liberation Notes 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال My Liberation Notes 2022 – بلو سابتايتل
فروردین 21, 1401
281 بازدید

دانلود زیرنویس سریال My Liberation Notes 2022 یوم چانگ هی (لی مین کی) فرزند وسط این سه خواهر و برادر است. او می خواهد از خانه خانواده اش در روستای سانپو فرار کند، اما رویایی ندارد و فقط زندگی خود را بی معنی می گذراند. اعضای خانواده اش او را تحقیر می کنند. زیرنویس سریال […]

دانلود زیرنویس سریال My Liberation Notes 2022 یوم چانگ هی (لی مین کی) فرزند وسط این سه خواهر و برادر است. او می خواهد از خانه خانواده اش در روستای سانپو فرار کند، اما رویایی ندارد و فقط زندگی خود را بی معنی می گذراند. اعضای خانواده اش او را تحقیر می کنند.

Season 1 of the South Korean Drama "My Liberation Notes" Will Be Available  on Netflix in April 2022 | KeeperFacts.com

زیرنویس سریال My Liberation Notes 2022 یوم می جونگ (کیم جی وون) کوچکترین فرزند از این سه خواهر و برادر است. او دوست دارد از زندگی خسته کننده خود رهایی یابد، اما درونگرا و ترسو است. او تنها است و احساس می کند که در زندگی اش ناکام مانده است.

My Liberation Notes” Cast Shares Key Points To Look Forward To Ahead Of  Premiere | Soompi

زیرنویس My Liberation Notes 2022 یئوم گی-جونگ (لی ال) بزرگترین فرزند از این سه خواهر و برادر است. او طبع گرمی دارد. او زمان زیادی را برای رفت و آمد به محل کارش در سئول از دهکده سانپو تلف می کند. زندگی او پر از شکایت است و او می خواهد عشق پیدا کند.

My Liberation Notes | Official Trailer | Netflix [ENG SUB] - YouTube

آقای گو (سون سوک کو) مردی مرموز است که ناگهان در دهکده سانپو ظاهر می شود. او همیشه مست است. یک روز، یوم می جونگ به او نزدیک می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,