دانلود زیرنویس سریال Master of My Own 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Master of My Own 2022 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 11, 1401
324 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Master of My Own 2022 نینگ منگ در نهایت از موقعیتی که به جایی نمی رسد خسته شده است، تصمیم می گیرد زمان جستجوی شغل در جای دیگری فرا رسیده است. زیرنویس Master of My Own 2022 نینگ منگ با درخواست مشاغل بی‌شماری، جستجوی یک موقعیت جدید را در بهترین حالت دشوار […]

دانلود زیرنویس سریال Master of My Own 2022 نینگ منگ در نهایت از موقعیتی که به جایی نمی رسد خسته شده است، تصمیم می گیرد زمان جستجوی شغل در جای دیگری فرا رسیده است.

Master of My Own (2022) Episode 1 English Sub - Zindagi Mere Ghar Aana

زیرنویس Master of My Own 2022 نینگ منگ با درخواست مشاغل بی‌شماری، جستجوی یک موقعیت جدید را در بهترین حالت دشوار می‌بیند، اما با وجود مشکلات، حاضر به تسلیم شدن نیست.

سریال چینی Master of My Own 2022 تو کارم استادم ارباب خودم قسمت 01 اول  elidram

زیرنویس سریال Master of My Own 2022 نینگ منگ در نهایت با استخدام در یک شرکت سرمایه گذاری جدید، درس هایی را که در حین کار زیر نظر لو جی مینگ آموخته است، می گیرد و آنها را در موقعیت جدید خود به کار می گیرد.

Master Of My Own Season 1 Episode 3 Release Date, Schedule, Time, When it's  releasing? - DailyNewsHelp

دانلود زیرنویس سريال چيني Master of My Own 2022 لو جی مینگ که مخفیانه به نینگ منگ کمک می کند، در حین تماشای رشد نینگ منگ به یک حرفه ای با استعداد، چند درس از خودش یاد می گیرد. هر دو تحت تأثیر دیگری، آیا این دو سرمایه‌گذار منحصربه‌فرد از آموخته‌های خود برای تبدیل شدن به بهترین نسخه خود استفاده خواهند کرد؟

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,