دانلود زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 16, 1401
301 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 در اوایل قرن بیستم، جمهوری چین در تلاش است تا خود را تثبیت کند، زیرا ژاپن امپراتوری تهدیدی فزاینده برای حاکمیت چین است. زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 در این زمینه، شیائو بی چن، یک نوجوان سرسخت به سرعت رشد می کند. او […]

دانلود زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 در اوایل قرن بیستم، جمهوری چین در تلاش است تا خود را تثبیت کند، زیرا ژاپن امپراتوری تهدیدی فزاینده برای حاکمیت چین است.

Who is in The Cast of Love in Flames of War Chinese drama? - OtakuKart

زیرنویس سریال Love in Flames of War 2022 در این زمینه، شیائو بی چن، یک نوجوان سرسخت به سرعت رشد می کند. او دوست دارد دختری را که به خانواده‌اش به نام لین هانگ جینگ پناه داده است، قلدری کند، اما او حتی زمانی که او را می‌ترساند انعطاف‌پذیری و اراده نشان می‌دهد – واقعیتی که در نهایت باعث می‌شود او عاشق او شود.

Love In Flames Of War: Where To Watch The Chinese Drama? - Funimation News

زیرنویس Love in Flames of War 2022 جذابیت بیشتر می شود، اما شیائو بی چن متوجه می شود که پدرش می خواهد او را برای چندین سال به یک آکادمی نظامی بفرستد. قبل از رفتن، او موفق می شود از خانواده قول بگیرد که می تواند پس از بازگشت با لین هانگ جینگ ازدواج کند.

Love In Flames Of War: Where To Watch The Chinese Drama? - Funimation News

اما وقتی پنج سال بعد برمی گردد، متوجه می شود که او اکنون به مرد دیگری – مو زی ژنگ – قول داده شده است. شیائو بی چن دیگر یک قلدر تندخو نیست، به یک مرد جوان پولادین و متمرکز تبدیل شده است. اما او از برنامه خود برای به دست آوردن قلب لین هانگ جینگ دست نمی کشد. با این حال، این طرح ممکن است با شروع جنگ دوم چین و ژاپن در سال 1937 به آشوب کشیده شود. ناگهان هر سه مجبور می شوند طرفی را انتخاب کنند – و تصمیمات آنها می تواند سرنوشت نه تنها آینده خود، بلکه سرنوشت هزاران نفر دیگر را نیز رقم بزند…

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,