دانلود زیرنویس سریال Love at Night 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Love at Night 2021 – بلو سابتايتل
فروردین 23, 1401
122 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Love at Night 2021 در بار، مردی به نام مو لینگ زی (لیو ژو یی) یک شماره موزیکال را روی صحنه اجرا می کند. او او را به عنوان مردی می شناسد که اوایل روز در خیابان با او برخورد کرده بود و صحبت های جزئی و کمی ناخوشایندی با او داشت. […]

دانلود زیرنویس سریال Love at Night 2021 در بار، مردی به نام مو لینگ زی (لیو ژو یی) یک شماره موزیکال را روی صحنه اجرا می کند. او او را به عنوان مردی می شناسد که اوایل روز در خیابان با او برخورد کرده بود و صحبت های جزئی و کمی ناخوشایندی با او داشت.

Love at Night': Latest Information- Release Date, Cast and Preview - Cuopm

زیرنویس سریال Love at Night 2021 او بسیار مست است و با او صحبت می کند. روز بعد، او در اتاق هتل بیدار می شود و فقط خاطرات مبهمی از پایان شب دارد، با این فرض که یک شب با او میهمانی داشته است. در کمال وحشت، او روز بعد به یک جلسه می آید… فقط متوجه می شود که مو لینگ زی عملیات شرکت او را به عهده گرفته است.

Love At Night (2021) Ep 1 Eng Sub - video Dailymotion

زیرنویس Love at Night 2021 این دو مجبور می شوند زمانی را با هم بگذرانند، اما در نهایت متوجه می شوند که اشتراکات زیادی دارند و از جذابیت های یکدیگر قدردانی می کنند. در همین حال، نامزد سابق او ناامید است تا قلب شو چینگ یو را به دست آورد. آیا او به عشق سابق خود بازخواهد گشت، یا ممکن است یک عاشقانه جدید برای او در کار باشد؟

Love At Night (2021) Episode 16 English Sub - Drama Cool

«عشق در شب» یک سریال درام چینی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی لین یی است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,