دانلود زیرنویس سریال Live Your Life 2021 – بلو سابتايتل

فروردین 24, 1401
67 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Live Your Life 2021 روزی که قرار بود مجوز ازدواجش را بگیرد، به دلیل تصادف، وو تو نمایشی نبود. دوست پسرش او را رها کرده و به خارج از کشور می رود. وو یو یک قلب شکسته را با ریختن تمام تلاش خود در کارش ترمیم می کند، اما متوجه می شود […]

دانلود زیرنویس سریال Live Your Life 2021 روزی که قرار بود مجوز ازدواجش را بگیرد، به دلیل تصادف، وو تو نمایشی نبود. دوست پسرش او را رها کرده و به خارج از کشور می رود. وو یو یک قلب شکسته را با ریختن تمام تلاش خود در کارش ترمیم می کند، اما متوجه می شود که جرقه ها ناگهان بین او و هی ژیا که اساساً “شیطان متجسد” در کار است به پرواز در می آید.

Drama: Live Your Life | ChineseDrama.info

زیرنویس سریال Live Your Life 2021 وو تو (الویرا کای) و هه ژیا (لین یوشن) برای مدت طولانی عقل و اراده خود را در برابر یکدیگر قرار داده اند و متوجه می شوند که تبدیل به یک زوج مشاجره شده اند. وو یو متوجه می شود که هه ژیا مردی بود که وقتی در یک تصادف رانندگی قرار گرفت جان او را نجات داد.

Live Your Life Chinese Drama - C-Drama Love - Show Summary

زیرنویس Live Your Life 2021 سو فی عاشق (جیانگ یان) وبلاگ نویسی است که تکنیک های آزموده شده اش در برخورد با امور عاطفی طرفداران زیادی برای او جمع آوری کرده است. در حقیقت، او در مورد عشق تجربه صفر دارد. خوشبختانه برای او، همیشه این مرد صمیمی و قابل اعتماد در اطراف وجود دارد، حتی زمانی که اعتبار او زیر سوال رفته بود.

Live Your Life Chinese Drama - C-Drama Love - Show Summary

لو من (تو بینگ) قول داده است که مجرد بماند زیرا معتقد است ازدواج فقط مشکلی به همراه خواهد داشت. با این حال، او نمی تواند از جذب لین چینگ (زو تینگ وی) خودداری کند. در همین حال، کیان جیایی (چنگ یی) یک زن قدرتمند در دنیای شرکت است. او با ازدواج ناگهانی همه را شگفت زده کرد. با این حال، به دلیل تفاوت در ارزش ها، همه چیز با شوهرش درست نشد و در نهایت از هم جدا شدند. وقتی او با مردی آشنا می شود که مانند او سرسخت و توانا است، چه نوع شیمی به همراه خواهد داشت؟ در طول مسیر، این چهار خانم از یکدیگر حمایت می کنند و در شغل و عشق با هم رشد می کنند. آنها به این درک می رسند که تا زمانی که خوب زندگی کنید، خوشبختی دور از دسترس نخواهد بود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,