دانلود زیرنویس سریال Little Women 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Little Women 2022 – بلو سابتايتل
شهریور 13, 1401
315 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Little Women 2022 زنان کوچک  یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی به کارگردانی کیم هی وون و با بازی کیم گو یون، نام جی هیون و پارک جی هو است. بر اساس رمانی به همین نام در سال 1868 توسط لوئیزا می آلکات، توسط Studio Dragon برای tvN تولید شده […]

دانلود زیرنویس سریال Little Women 2022 زنان کوچک  یک مجموعه تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی به کارگردانی کیم هی وون و با بازی کیم گو یون، نام جی هیون و پارک جی هو است. بر اساس رمانی به همین نام در سال 1868 توسط لوئیزا می آلکات، توسط Studio Dragon برای tvN تولید شده است. در 3 سپتامبر 2022 از tvN پخش شد و هر شنبه و یکشنبه ساعت 21:10 (KST) پخش خواهد شد. همچنین برای پخش در Netflix در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

دانلود زیرنویس سریال Little Women 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Little Women 2022 این سریال داستان سه خواهر فقیر را به تصویر می‌کشد که به هم نزدیک هستند، درگیر شدن آنها در پرونده گم شدن 70 میلیارد وون و اینکه چگونه شجاعانه با ثروتمندترین خانواده کره روبرو می‌شوند.

در مصاحبه ای با Tatler Asia در 25 نوامبر 2021، فیلمنامه نویس چونگ سئو کیونگ فاش کرد: “من با کارگردان Vincenzo برای اقتباس کره ای از Little Women کار می کنم. بازیگران زن اصلی کیم گو یون و نام جی هیون هستند. در حالی که نقش اصلی مرد Wi Ha-joon از Squid Game است. من در واقع کتاب زنان کوچک را در جوانی خواندم و واقعاً آن را دوست داشتم.”

زیرنویس سریال Little Women 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Little Women 2022 در 23 دسامبر 2021، تایید شد که سریال tvN با عنوان زنان کوچک به کارگردانی کیم هی وون، نویسندگی جونگ سئو کیونگ و تهیه کنندگی استودیو دراگون، با بازی کیم گو یون، نام جی هیون و پارک جی هو به عنوان سرنخ های اصلی. در 19 اکتبر 2021، MS Team Entertainment اطلاع داد که به Wi Ha-joon نقشی در سریال پیشنهاد شده است. در همان روز، گزارش شد که مجموعه بازیگران به پایان رسیده است.

زیرنویس Little Women 2022 - بلو سابتايتل

در 3 مارس 2022، تایید شد که تست کووید-19 بازیگر وی هاجون مثبت شده است. انتظار می رفت که او در روز هشتم از قرنطینه آزاد شود و همزمان با آزادی این امر تأیید شد. مکان‌های فیلمبرداری شامل مکان‌های مختلف در اطراف سنگاپور است که از ژوئن تا ژوئیه 2022 انجام شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,