دانلود زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 – بلو سابتايتل
خرداد 17, 1401
375 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 پیوند: بخور، عشق بورز، بکش یک سریال تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی با بازی Yeo Jin-goo و Moon. در تاریخ 6 ژوئن 2022 در tvN پخش شد و هر دوشنبه و سه شنبه ساعت 22:30 (KST) پخش می شود. همچنین برای پخش در Disney+ در مناطق […]

دانلود زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 پیوند: بخور، عشق بورز، بکش یک سریال تلویزیونی در حال اجرا کره جنوبی با بازی Yeo Jin-goo و Moon. در تاریخ 6 ژوئن 2022 در tvN پخش شد و هر دوشنبه و سه شنبه ساعت 22:30 (KST) پخش می شود. همچنین برای پخش در Disney+ در مناطق انتخاب شده در دسترس است.

دانلود زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 خواهر دوقلویش می توانند احساسات یکدیگر را حتی اگر از هم دور باشند احساس کنند و خواهران و برادران این پدیده را “پیوند” نامیده اند. گی هون که از زمان ناپدید شدن خواهرش در 18 سال پیش هرگز پیوندی را احساس نکرده است، ناگهان شروع به شریک شدن احساسات یک زن (مون گا یونگ) می کند و تمام شادی ها، غم ها و دردهای او را احساس می کند.

زیرنویس سریال Link: Eat, Love, Kill 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Link: Eat, Love, Kill 2022 این سریال پس از درام تاریخی KBS در سال 2010، خانواده معتبر، که در آن نقش همتایان دوران کودکی قهرمانان را بازی می‌کردند، دوباره یئو جین گو و مون گا یونگ را با هم متحد کردند.

زیرنویس Link: Eat, Love, Kill 2022 - بلو سابتايتل

در 22 مارس 2022، اعلام شد که پس از اینکه یئو جین گو برای COVID-19 آزمایش PCR انجام داد، فیلمبرداری به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. یک روز بعد اعلام شد که نتیجه آزمایش او مثبت بوده و در فیلمبرداری غایب خواهد بود. همچنین اعلام شد که فیلمبرداری برای صحنه های دیگری که یئو در آن نقشی نداشته باشد، از سر گرفته خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,