دانلود زیرنویس سریال Just Beyond 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Just Beyond 2021 – بلو سابتايتل
اسفند 26, 1400
150 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Just Beyond 2021 یک مجموعه گلچین کمدی ترسناک آمریکایی است که توسط ست گراهام اسمیت بر اساس بوم ساخته شده است! رمان های گرافیکی استودیو به همین نام توسط R. L. Stine برای Disney+.  این سریال در 13 اکتبر 2021 با هر 8 قسمت برای اولین بار پخش شد. زیرنویس سریال Just […]

دانلود زیرنویس سریال Just Beyond 2021 یک مجموعه گلچین کمدی ترسناک آمریکایی است که توسط ست گراهام اسمیت بر اساس بوم ساخته شده است! رمان های گرافیکی استودیو به همین نام توسط R. L. Stine برای Disney+.  این سریال در 13 اکتبر 2021 با هر 8 قسمت برای اولین بار پخش شد.

Just Beyond (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس سریال Just Beyond 2021 در اوایل ماه مه 2020، دیزنی پلاس یک سریال هشت قسمتی بر اساس رمان‌های گرافیکی R. L. Stine را سفارش داد و ست گراهام اسمیت را به عنوان تهیه‌کننده اجرایی وصل کرد. دیوید کاتزنبرگ، استفن کریستی و راس ریچی همچنین به تهیه‌کنندگان اجرایی و استاین به عنوان تهیه‌کننده اجرایی با KatzSmith Productions و تلویزیون قرن بیستم فاکس که به عنوان استودیوهای پشت پروژه عمل می‌کنند، به عنوان اولین نگاه آنها با Boom همکاری می‌کنند. استودیوها در همان ماه، اتاق نویسنده جمع شد.

JUST BEYOND Trailer (2021) - YouTube

زیرنویس Just Beyond 2021 فیلمبرداری در مارس 2021 در آتلانتا آغاز شد و مارک وب دو قسمت را کارگردانی کرد. مک‌کنا گریس و لکسی آندروود به عنوان ستاره‌های یک قسمت در آوریل ۲۰۲۱ انتخاب شدند و نسیم پدراد به عنوان ستاره مهمان در یک قسمت انتخاب شد.  بازیگران اضافی در ماه مه اعلام شد، با Riki Lindhome، تیم هایدکر، گابریل Bateman و هنری توماس اضافه شده است.

Just Beyond | Disney+ Originals

وب‌سایت جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، بر اساس 8 بررسی منتقد، 88٪ امتیاز تأیید با میانگین امتیاز 6.7/10 را گزارش کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,