دانلود زیرنویس سریال Inventing Anna 2022 – زيرنويس آبي

دانلود زیرنویس سریال Inventing Anna 2022 – زيرنويس آبي
بهمن 23, 1400
205 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Inventing Anna 2022 یک مینی سریال تلویزیونی پخش درام آمریکایی است که توسط شوندا رایمز ساخته و تولید شده است، با الهام از مقاله نیویورکی «چگونه آنا دلوی مردم مهمانی نیویورک را فریب داد» نوشته جسیکا پرسلر. این سریال در 11 فوریه 2022 در نتفلیکس پخش شد. جولیا گارنر در نقش اصلی […]

دانلود زیرنویس سریال Inventing Anna 2022 یک مینی سریال تلویزیونی پخش درام آمریکایی است که توسط شوندا رایمز ساخته و تولید شده است، با الهام از مقاله نیویورکی «چگونه آنا دلوی مردم مهمانی نیویورک را فریب داد» نوشته جسیکا پرسلر. این سریال در 11 فوریه 2022 در نتفلیکس پخش شد. جولیا گارنر در نقش اصلی بازی می‌کند.

Inventing Anna: Is the Anna Delvey Netflix miniseries worth of your time? |  Marca

زیرنویس سریال Inventing Anna 2022 در ژوئن 2018، اعلام شد که نتفلیکس و شاندالند مقاله نیویورکی “چگونه آنا دلوی مردم پارتی نیویورک را فریب داد” جسیکا پرسلر را به دست آورده است و آن را به یک سریال تلویزیونی با همکاری شوندا رایمز به عنوان تهیه کننده و نویسنده در کنار بتسی بیرز تبدیل کرده است. دیوید فرانکل کارگردانی و تولید اجرایی دو قسمت از این مجموعه، از جمله قسمت اول را بر عهده خواهد داشت. مینی سریال نه قسمتی در 11 فوریه 2022 برای اولین بار پخش شد.

Inventing Anna (TV Mini Series 2022) - IMDb

زیرنویس Inventing Anna 2022 در اکتبر 2019، جولیا گارنر، آنا کلامسکی، کیتی لووز، لاورن کاکس و الکسیس فلوید به بازیگران سریال پیوستند. Madeline Brewer قرار بود نقش آنا دلوی را به تصویر بکشد، اما به دلیل درگیری های برنامه ریزی مجبور به قبولی شد. در نوامبر 2019، آرین موید، اندرس هولم، آنا دیور اسمیت، جف پری و تری کینی به بازیگران سریال پیوستند. در فوریه 2020، جنیفر اسپوزیتو به بازیگران سریال پیوست.

Inventing Anna (TV Mini Series 2022) - IMDb

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این سریال بر اساس 50 بررسی، با میانگین امتیاز 6.3/10، 60 درصد امتیاز تأیید را دارد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «در حالی که اختراع آنا به اندازه لهجه‌ی عمدی جولیا گارنر متزلزل است، عملکرد متعهدانه و داستان دلپذیر او سرگرمی‌های شاداب را به همراه دارد.» ، بر اساس 14 بررسی، نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط”

Saloni Gajjar از The A.V. کلاب به سریال محدود درجه B- داد و گفت: “با وجود اجراهای هیجان انگیزتر، اختراع آنا صبری می خواهد که نتیجه نمی دهد و پتانسیل امیدوارکننده اش را در طول راه هدر می دهد.” امتیاز 2/5 داد و آن را به عنوان “یک درهم و برهم بیش از حد طولانی، هرگز کاملاً مطمئن نیست که می خواهد در مورد شخصیت عنوانش چه بگوید، یا چگونه آن را بگوید.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,