دانلود زیرنویس سریال Hoshi no Samidare 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Hoshi no Samidare 2022 – بلو سابتايتل
تیر 19, 1401
220 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Hoshi no Samidare 2022 یک روز، یووهی آمامییا، دانشجوی کالج، با مارمولک سخنگو، سر نوی کریزانت، ملاقات می کند. کریزانت بلافاصله وارد یک داستان خارق‌العاده می‌شود: جادوی قدرتمند آنیموس قصد دارد با چکش بیسکویت خود زمین را نابود کند، یک ابزار بزرگ که در مدار زمین قرار دارد. زیرنویس سریال Hoshi no […]

دانلود زیرنویس سریال Hoshi no Samidare 2022 یک روز، یووهی آمامییا، دانشجوی کالج، با مارمولک سخنگو، سر نوی کریزانت، ملاقات می کند. کریزانت بلافاصله وارد یک داستان خارق‌العاده می‌شود: جادوی قدرتمند آنیموس قصد دارد با چکش بیسکویت خود زمین را نابود کند، یک ابزار بزرگ که در مدار زمین قرار دارد.

Hoshi no samidare - official trailer (2022) | Anime Switch - YouTube

زیرنویس سریال Hoshi no Samidare 2022 تنها امید زمین به شاهزاده خانم و شوالیه های هیولایی او است که وظیفه آنها محافظت از شاهزاده خانم و شکست دادن آنیموس است. یووهی به عنوان شوالیه جانور مارمولک انتخاب می شود و علیرغم تردیدهایش، به سرعت مجبور می شود از خود در برابر یک گولم ایجاد شده توسط جادو دفاع کند.

Satoshi Mizukami's Lucifer and Biscuit Hammer Manga Gets TV Anime This  Summer - News - Anime News Network

زیرنویس Hoshi no Samidare 2022 او توسط همسایه‌اش، شاهزاده خانم آساهینا سامیداره نجات می‌یابد و به او قسم می‌خورد که وفادار باشد. با این حال، شاهزاده خانم اصلاً قصد نجات زمین را ندارد. او به یووهی اجازه می دهد تا انگیزه های واقعی خود را وارد کند: برای جلوگیری از نابودی زمین توسط آنیموس، تنها برای نابود کردن سیاره توسط دست خود. این زوج به مبارزه با حملات گلم های Animus ادامه می دهند در حالی که شوالیه های هیولایی باقی مانده به آرامی جمع می شوند و یاد می گیرند که از قدرت های خود استفاده کنند.

▷ The manga Hoshi no Samidare will get an anime adaptation this year 〜  Anime Sweet 💕

اما یووهی باید خودش تصمیم بگیرد که آیا با نقشه‌های آساهینا که در حال نزدیک شدن به اوست همراهی کند یا زمین را نجات دهد. در این فرآیند، او همچنین باید با خود واقعی‌اش مقابله کند و مشخص کند که وفاداری‌هایش واقعاً کجاست.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,