دانلود زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 – بلو سابتايتل
اردیبهشت 10, 1401
184 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 یانگ باک (لی هو وون) یک دانش آموز 18 ساله دبیرستانی در دایگو است. او با مادربزرگ فقیر خود زندگی می کند. یانگ باک عاشق موسیقی هیپ هاپ است و می خواهد به عنوان یک رپر موفق شود. زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 […]

دانلود زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 یانگ باک (لی هو وون) یک دانش آموز 18 ساله دبیرستانی در دایگو است. او با مادربزرگ فقیر خود زندگی می کند. یانگ باک عاشق موسیقی هیپ هاپ است و می خواهد به عنوان یک رپر موفق شود.

Hip Hop King" (2019 Drama): Cast & Summary - Kpopmap

زیرنویس سریال Hip Hop King: Nassna Street 2019 یانگ باک برای دنبال کردن رویای خود به سئول می رود. زندگی او در آنجا آسان نیست، اما او تسلیم نمی شود. او شروع به تحصیل در دبیرستان دوبک می کند.

Hip Hop King - AsianWiki

زیرنویس Hip Hop King: Nassna Street 2019 یانگ باک در مدرسه با هاجین (لی نا یون) آشنا می شود. آنها نسبت به یکدیگر احساسات ایجاد می کنند. هاجین می خواهد نویسنده شود. او رازی دارد که هیچ کس از آن خبر ندارد.

Hip Hop King: Nassna Street (2019) - Photos - MyDramaList

در همین حال، ته هوانگ (شین وون-هو) و کی ها (هان هیون مین) در همان دبیرستانی تحصیل می کنند که یانگ باک و ها-جین بودند. Tae-Hwang یک خواننده رپ است و پدر و مادر ثروتمندی دارد که از حرفه او حمایت می کنند. او از یانگ بایک عصبانی می شود. کی ها با یانگ باک دوست می شود. او می خواهد دوست دختر پیدا کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,