دانلود زیرنویس سریال God’s Favorite Idiot 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال God’s Favorite Idiot 2022 – بلو سابتايتل
خرداد 26, 1401
116 بازدید

دانلود زیرنویس سریال God’s Favorite Idiot 2022 همکاری با ملیسا مک کارتی – یکی از استعدادهای تعیین کننده کمیک در بیش از 10 سال گذشته – ممکن است به نظر چیزی باشد که یک پخش کننده می خواهد به آن توجه کند و جشن بگیرد. بنابراین تعجب آور است که «احمق محبوب خدا»، یک سریال […]

دانلود زیرنویس سریال God’s Favorite Idiot 2022 همکاری با ملیسا مک کارتی – یکی از استعدادهای تعیین کننده کمیک در بیش از 10 سال گذشته – ممکن است به نظر چیزی باشد که یک پخش کننده می خواهد به آن توجه کند و جشن بگیرد. بنابراین تعجب آور است که «احمق محبوب خدا»، یک سریال کمدی جدید در نتفلیکس، بدون اینکه از قبل در اختیار منتقدان قرار گرفته باشد، حذف شد.

دانلود زیرنویس سریال God's Favorite Idiot 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال God’s Favorite Idiot 2022 برای کسانی که با گستردگی آثار مک کارتی آشنایی ندارند، شگفت‌انگیز است. این بازیگر علاوه بر فیلم‌هایی مانند «ساقدوش‌ها»، «جاسوس» و «آیا می‌توانی من را ببخشی؟» مجموعه‌ای از فیلم‌های فاجعه‌آمیز را به کارگردانی همسرش بن فالکون ساخته است، از جمله «رئیس»، «زندگی از» حزب» و «ابر اطلاعات». شراکت خلاق فالکون و مک کارتی یک مورد متبلور برای اجازه دادن به افراد خارج از خانواده برای ساخت آثار هنری ایجاد می کند. با هم، کار آنها به آرامی و طرح ریزی ناچیز است. «احمق مورد علاقه خدا» که توسط فالکون ساخته شد (با هر دو همسر به عنوان تهیه کننده اجرایی)، نقطه ضعف و به نوعی شوک است. حتی پس از گذشت سال‌ها از محتوای تحت رهبری فالکون، هنوز افراد معتقدند راه‌های بهتری برای استفاده از مک کارتی در صفحه نمایش وجود دارد، این که او ممکن است راه خود را به همکارانی بیابد که او را به‌عنوان یک بازیگر و نه صرفاً یک ماشین بازی‌سازی می‌بینند.

در اینجا، او نقش امیلی را بازی می کند، یک هواپیمای بدون سرنشین اداری که درگیر اعتیادهای مختلف است، که همه آنها فقط برای خنده در نمایشگاه پخش می شوند. (او دائماً بطری های مشروب به اندازه مینی بار را می کشد، اگرچه رفتار و رفتار او هرگز تغییر نمی کند.) امیلی کاملاً مانند یک شخصیت احساس نمی کند – به ما گفته می شود که او نام خود را برای فیلم آدری تاتو گذاشته است، اما این مناسب نیست. با رفتار او، و مسائل گستاخی و ماهیت او اساساً به محض شروع طرح ناپدید می شوند. ما امیلی را ملاقات می کنیم، از آنجایی که کسی آنجاست که بتوانیم ملاقات کنیم، زیرا او یک مونولوگ پر پیچ و خم و آرام به همکارانش در مورد “به طور تصادفی سقف” کردن خودش ارائه می دهد – نتیجه آن در نهایت این است که اگرچه او اغلب تغییر می کند، اما مطمئن بود که همکار کلارک (فالکون) را به معنای واقعی کلمه در حال درخشش دید.

زیرنویس سریال God's Favorite Idiot 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس God’s Favorite Idiot 2022 بنابراین او چنین بود: ما می دانیم که کلارک توسط خدا انتخاب شده است تا پیام صلح و اتحاد را در مواجهه با تجاوزات فزاینده اهریمنی منتشر کند. روزگار در همه جا سخت است، حسی که نمایش به طور مبهم به آن اشاره می کند، حتی همانطور که همه چیزهایی که از دنیا می بینیم یک محل کار تا حدی عجیب و غریب است که همه کم و بیش با هم کنار می آیند. (ما همچنین با نگاهی اجمالی با پدر کلارک با بازی کوین دان آشنا می‌شویم که عمدتاً از طریق سونا با پسرش ارتباط برقرار می‌کند، که شخصیت دان دائماً مجردهای ناخواسته و غیر خنده‌دار را که دلالت بر زنا با محارم والدین دارند کنار می‌گذارد.) به نظر می‌رسد که نمایش از چیزی که به نظر می‌رسد می‌ترسد. درباره: شیطان به‌عنوان یک وسوسه‌انگیز سکسی (لزلی بیب) به تصویر کشیده می‌شود که به امیلی مورتادلا و تکیلا – مورد علاقه‌اش – پیشنهاد می‌کند، اما می‌خواهد دنیا را فقط به این دلیل که او انجام می‌دهد، نابود کند.

و اما خدا؟ معامله در آنجا چیست؟ خب، کلارک به همکارانش توضیح می‌دهد که تقریباً همه سنت‌های دینی در تاریخ بشر، الهی را به درستی تفسیر کرده‌اند: «خدا واقعی است و خدا خوب است، و همه در مورد خدا کاملاً درست می‌گویند. منظور از قوم یهود یا مسیحی یا هندو یا مسلمان یا سایر ادیان سازمان یافته و یا حتی نابسامان است. یا افرادی که فقط روحانی هستند.» کلارک تاکید می کند که زندگی واقعاً فقط عشق است و اجتناب از انجام کارهای نادرست به آن تعظیم می کند، اما سخت است که احساس نکنیم این ادعای آشکار بیان شده که هر بیننده بالقوه حق دارد چیزی است که زمانی اتفاق می افتد که پخش کننده ای که تمایل دارد مخاطب خود را به حداکثر برساند. نویسنده تمایلی به فکر کردن به همه چیز ندارد.

زیرنویس God's Favorite Idiot 2022 - بلو سابتايتل

بسیاری از لحظات در «احمق مورد علاقه خدا» به طرز وحشیانه‌ای نادیده گرفته می‌شوند: در اوایل، یک قسمت با غش کردن یک نفر و گفتن امیلی به «تیمبر!» به پایان می‌رسد. قبل از برش به سیاه. فرشته ای (یانیک تروسدیل) به شیطان می گوید که نمی تواند وارد خانه کلارک شود زیرا “من از قدرتم برای ساختن خانه استفاده کردم تا نتوانی آن را باز کنی”، مانند یک کودک خردسال که یک داستان را بداهه می گوید. بعد از اینکه امیلی یکی از چهار سوارکار را در اندام تناسلی لگد می زند، او می گوید: “من یک دقیقه نیاز دارم، بچه ها!” به سه نفر دیگر

این همان چیزی است که نتفلیکس مایل است از مک کارتی به آن بسنده کند، یا مک کارتی مایل است از نتفلیکس به آن بسنده کند: در یک پروژه تحت رهبری فالکون گرد هم آمدند، یک پخش کننده اصلی و یک ستاره تعریف کننده نسل هشت قسمت از محتوایی را ساختند که اولی به درستی بود. از قرار دادن در برابر منتقدان خجالت می کشم. تلاش برای یافتن طنز در پروژه‌ای مانند این وسوسه‌انگیز است، اما واقعاً، تنها چند سال پس از یک حرفه تلخ مانند “می‌توانی من را ببخشی؟” و با در نظر گرفتن جزئیات دقیق کار شخصیتی که مک کارتی حتی در کمدی های گسترده انجام داده است، “احمق مورد علاقه خدا” غم انگیز است. چه اتلاف وقت گرانبهایی در حرفه یک مجری با استعداد، کسی که طرفدارانش او را در هر جایی دنبال می کنند و با کارهایی که می تواند انجام دهد به آنها پاداش می دهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,