دانلود زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 – بلو سابتايتل
فروردین 20, 1401
274 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 یان پویو، دانش آموز دبیرستانی که از خانواده ای سرباز می آید. او امتحانات ورودی دانشگاه را رها می کند و به نیروی پلیس مسلح می پیوندد تا شایستگی خود را به پدرش ثابت کند. زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 یان پو یوه از خانواده […]

دانلود زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 یان پویو، دانش آموز دبیرستانی که از خانواده ای سرباز می آید. او امتحانات ورودی دانشگاه را رها می کند و به نیروی پلیس مسلح می پیوندد تا شایستگی خود را به پدرش ثابت کند.

Glory of Special Forces (2022) - East Asian Times

زیرنویس سریال Glory of Special Forces 2022 یان پو یوه از خانواده ای سرباز می آید. با چیزی برای اثبات به پدرش، او برای مدرسه نظامی در شروع امتحانات گائوکائو درخواست می دهد. یان پو یو در طول مجمع برای استخدام‌های جدید، نتایج استثنایی به دست می‌آورد، اما موفق به جلب نظر مافوق خود نمی‌شود. او فرستاده می شود تا بخشی از خدمه آشپزی شود که معلوم می شود مکانی پر از افرادی با استعداد پنهان است.

Glory of the Special Forces (TV Series) - IMDb

زیرنویس Glory of Special Forces 2022 یان پو یوه تنها با در نظر گرفتن موفقیت خود به انتخاب برای یک نیروی ویژه در ارتش می پیوندد. با این حال، او متوجه می شود که هنوز از بسیاری جهات کمبود دارد و با کمک همرزمانش شروع به تبدیل شدن به سربازی می کند که همیشه آرزویش را داشته است.

Glory of the Special Forces (TV Series) - IMDb

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,