دانلود زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 – بلو سابتايتل
مرداد 31, 1401
488 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 شوتارو هیدری، یک بازپرس خصوصی سخت جوشان از آژانس کارآگاه نارومی، به خاطر حفظ صلح در شهر فوتو در کنار شریک کنجکاو خود، فیلیپ، زندگی می کند. زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 یک شب خوب، شوتارو با زنی مرموز به نام توکیمه روبرو می شود که به زودی با […]

دانلود زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 شوتارو هیدری، یک بازپرس خصوصی سخت جوشان از آژانس کارآگاه نارومی، به خاطر حفظ صلح در شهر فوتو در کنار شریک کنجکاو خود، فیلیپ، زندگی می کند.

دانلود زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 یک شب خوب، شوتارو با زنی مرموز به نام توکیمه روبرو می شود که به زودی با چندین پرونده قتل و دزدی مرتبط می شود. تحقیقات شوتارو او را به سمت افرادی هدایت می‌کند که از «حافظه‌های گایا» – واحدهای حافظه مشابه درایوهای انگشت شست که حجم زیادی از داده‌ها را در خود نگه می‌دارند.

زیرنویس سریال Fuuto Tantei 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Fuuto Tantei 2022 استفاده می‌کنند تا به جانورانی مهیب به نام «دوپانت» تبدیل شوند. در حالی که اکثر کاربران Gaia در گذشته توسط تیم کارآگاه سرکوب شده بودند، تعدادی از آنها هنوز باقی مانده اند و تهدید بزرگی برای امنیت عمومی هستند.

زیرنویس Fuuto Tantei 2022 - بلو سابتايتل

یک بار دیگر، شوتارو و فیلیپ، کاربران گایا در طرف عدالت، باید به عنوان کامن رایدر دبلیو – قهرمان مشهوری که از فوتو محافظت می‌کند، بجنگند تا لانه دوپانت‌های شرور را از بین ببرند، و در عین حال هویت واقعی توکیمه را کشف کنند و با گذشته‌ی فراموش‌شده روبه‌رو شوند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,