دانلود زیرنویس سریال Double Tap 2021 – بلو سابتايتل

اسفند 18, 1400
75 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Double Tap 2021 در پکن، لی هوی یان یک کارآگاه پلیس همیشه شکسته اما تیز هوش است که با پسر نوجوانش در یک محله سنتی معمولی زندگی می کند. او همیشه در تلاش است تا از همکارانش پول قرض کند. زیرنویس سریال Double Tap 2021 در همین حال، ژو یو یک کارگر […]

دانلود زیرنویس سریال Double Tap 2021 در پکن، لی هوی یان یک کارآگاه پلیس همیشه شکسته اما تیز هوش است که با پسر نوجوانش در یک محله سنتی معمولی زندگی می کند. او همیشه در تلاش است تا از همکارانش پول قرض کند.

Double Tap (2021) - MyDramaList

زیرنویس سریال Double Tap 2021 در همین حال، ژو یو یک کارگر سالن تشییع جنازه است که از گذشته خود دچار مشکل شده است، و هر از گاهی پلیس برای انتقال جسد به سردخانه با او تماس می گیرد. یک روز سرنوشت ساز، او را صدا می زنند تا یک جسد را بردارد و متوجه می شود که پلیس توسط یک گواهی مرگ جعلی فریب خورده است – مرد مرده در واقع یک قربانی قتل بوده است.

Double Tap (2021) - MyDramaList

زیرنویس Double Tap 2021 لی هوی یان کنجکاو می شود و ژو یو را بازجویی می کند و متوجه می شود که ژو یو یک کارآگاه با استعداد فوق العاده است.

Double Tap (2021) Japanese Drama English Sub online free Streaming on  Dramacool

وقتی یکی از دوستان دختر مدرسه ای پسرش توسط دو مهاجم نقابدار ربوده می شود، تحقیقات لی هوی یان او را به یک شهر کوچک یخی در شمال هدایت می کند. پدر ژو یو در همان زمان تحت شرایط خشونت آمیز به قتل می رسد. ردیابی قاتلان، ژو یو را به شهر اسرارآمیز پدرش، دقیقاً همان شهر بازمی گرداند…

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,