دانلود زیرنویس سریال Dom 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Dom 2021 – بلو سابتايتل
فروردین 7, 1401
107 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Dom 2021 تصور کنید که تمام زندگی بزرگسالی خود را وقف مبارزه با تجارت مواد مخدر کرده اید، و پس از آن سال ها زحمت و بزرگ کردن فرزندانتان، یکی از آنها به دنیای مواد مخدر و باندها می رود. شما … تحقیر می شوید؟ مصمم به بهبود او هستید؟ هر دو؟ […]

دانلود زیرنویس سریال Dom 2021 تصور کنید که تمام زندگی بزرگسالی خود را وقف مبارزه با تجارت مواد مخدر کرده اید، و پس از آن سال ها زحمت و بزرگ کردن فرزندانتان، یکی از آنها به دنیای مواد مخدر و باندها می رود. شما … تحقیر می شوید؟ مصمم به بهبود او هستید؟ هر دو؟ این ایده پشت اولین سریال اصلی برزیلی آمازون است.

Dom (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس سریال Dom 2021 مرد جوانی را می بینیم که در حال رقصیدن، بارگیری و نزدیک شدن به زن تصادفی روی زمین است. زن جوان زیبای دیگری از آنجا عبور می کند و او را می زند، اما او دوست دختر رهبر محلی باند مواد مخدر است، بنابراین او از او جلوگیری می کند. زن دیگر را به داخل کوچه می برد، کمی کوکا را از روی شانه اش می خروشد و آنها شروع به سوار شدن می کنند.

در این بین، ویکتور دانتاس (فلاویو تولزانی)، یکی از اعضای پلیس مدنی، در آپارتمان خود در محله کوپاکابانا است و به این فکر می کند که پسرش پدرو (گابریل لئونه) کجاست. او به دخترش لورا (ماریانا سرونه) می‌گوید که می‌خواهد به فاولا برود تا او را پیدا کند و الاغش را که مواد مخدر مصرف کرده است به خانه ببرد، اما لورا به پدرش هشدار می‌دهد که اگر به قلب قلمرو مواد مخدر برود، ممکن است کشته شود. نشان و اسلحه اش

ویکتور موفق می شود پدرو را بیرون بکشد، اما نه قبل از رویارویی شدید با گروه تفنگدار. او پدرو را به تختش می بندد تا بلند نشود و سرگردان نباشد. در حالی که پدرو می خوابد، ویکتور شروع به نوشتن داستان خود در لپ تاپ خود می کند.

به سال 1970 برمی گردیم، زمانی که ویکتور یک نوجوان (فیلیپه براگانسا) بود که در تلاش بود گواهی غواصی خود را دریافت کند. در یکی از دوهای آموزشی خود، جسد یکی از غواصان متخصص پلیس را پیدا می کند و جسد را به ساحل می آورد. در حالی که برخی از افسران سطح پایین فکر می کنند ویکتور کاری با این موضوع داشته است، اما سرهنگ آنها (ویلسون رابلو) که اسم رمز خود را Arcanjo می گذارد، چیزی را با ویکتور می بیند و کنجکاو می شود که او یک غواص است. ویکتور نمی‌خواهد در سیاست دخالت کند، اما آرکانجو در حال مبارزه با یک “جنگ متفاوت” است و می‌خواهد ویکتور برای او شیرجه بزند. پس از دعوا با پدرش، ویکتور تصمیم می گیرد تا سرهنگ را به پیشنهاد او بپذیرد.

ویکتور در یک استراحتگاه ساحلی مستقر است و برای ترسیم شناورهای مورد استفاده قاچاقچیان مواد مخدر غواصی می کند. یک بار او یک ریزش عظیم از بسته های متعدد را می بیند. او توسط پیشخدمتی به نام پالوما (جولیا کنراد) که معلوم می شود مامور اینترپل است، مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او به ویکتور توضیح می دهد که وقتی قطره عظیم کک برداشته شد، به او علامت می دهد.

Dom (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس سریال Dom 2021 در سال 1999، پدرو در خانه بی قرار می شود. او به پدرش قول می‌دهد که به NA برود، اما در عوض لپ‌تاپش را می‌دزدد، به فاولا برمی‌گردد و مقداری ضربه می‌خرد. او و دوستش لیکو (رامون فرانسیسکو) آن را خرخر می کنند و به کلوپ بیرون می روند، جایی که جاسمین (راکل ویلار)، دختری را که شب قبل دیده بود، می بیند. اما این بار او به خاطر رقصیدن با او کتک خورده و پدرو اسلحه ای به سر او می زند. این درست است زیرا ویکتور، که ادعا کرده است از تجارت پلیس مواد مخدر خارج است، توسط سرهنگ استخدام می شود تا به یک منبع کلمبیایی مواد مخدر که وارد برزیل می شود نفوذ کند.

Dom که توسط Breno Silveira ساخته شده است، اولین سریال اصلی برزیلی آمازون است و پایه خوبی را در قسمت اول ایجاد می کند. در حالی که به نظر می رسد نوشته ویکتور در مورد انتخاب هایش در زندگی بیش از حد دراماتیک است، بقیه قسمت اول سعی می کند نشان دهد که چگونه ویکتور کم و بیش در مبارزه با تجارت مواد مخدر که وارد برزیل می شد، افتاد. و همچنین رابطه او با پدرو را تنظیم می کند.

چیزی که ما هنوز نمی دانیم این است که چگونه پدرو به “پدرو دام”، یکی از تحت تعقیب ترین سارقان در کشور تبدیل می شود. تنها کسی که او را Dom صدا می‌کند لیکو است و ما می‌بینیم که چگونه آن دو با هم دوست شدند وقتی ویکتور با مادر لیکو روبرو می‌شود. در آنجا، ویکتور با این واقعیت روبرو می شود که، اگرچه پدرو در مقایسه با لیکو در امتیاز نسبی بزرگ شده بود، اما همچنان به زندگی مواد مخدر و مهمانی سر زد.

بنابراین، همانطور که بین سال‌های 1970 و 1999 به عقب و جلو می‌رویم، خواهیم دید که چگونه رابطه خود ویکتور با پدرش او را در یک مسیر سوق داد و چگونه رابطه پدرو با ویکتور او را در مسیر مخالف قرار داد. علوفه زیادی در اینجا وجود دارد، اما ما مطمئن نیستیم که آیا این داستان ها در اقدام و برنامه ریزی عملیات پلیس ویکتور جوان و تلاش های پدرو برای سرقت گم می شوند یا خیر.

Dom (TV Series 2021– ) - IMDb

موضوع دیگری که ما نگران آن هستیم: صحنه های 1970 واقعاً شبیه آن دوران نیستند. در واقع، اگر چند سرنخ، مانند یک تلویزیون قدیمی را نمی دیدید، هیچ ایده واقعی از زمان وقوع داستان ویکتور جوان ندارید. آرکانجو در بین دو دوره دقیقاً یکسان به نظر می رسد، و ظاهراً در سه دهه فاصله بین خطوط زمانی اصلاً پیر نشده است. دوره نشان می دهد که نشان دادن کمبود جزئیات در این زمینه ها معمولاً نشان دهنده فقدان جزئیات در داستان سرایی خود است. بیایید امیدوار باشیم که در اینجا اینطور نیست، اما آنها نشانه های خیلی خوبی نیستند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,