دانلود زیرنویس سریال Destiny of the Shrine Maiden 2004 – بلو سابتايتل

اسفند 15, 1400
83 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Destiny of the Shrine Maiden 2004 کانازوکی نو میکو یک مجموعه مانگای یوری ژاپنی است که توسط کایشاکو ساخته شده است. این سریال با محوریت رابطه بین شخصیت های اصلی هیمکو و چیکان، همچنین دارای عناصری از مضامین مکانیکی در طرح خود است. این مجموعه 14 فصلی توسط Kadokawa Shoten در ماهنامه […]

دانلود زیرنویس سریال Destiny of the Shrine Maiden 2004 کانازوکی نو میکو یک مجموعه مانگای یوری ژاپنی است که توسط کایشاکو ساخته شده است. این سریال با محوریت رابطه بین شخصیت های اصلی هیمکو و چیکان، همچنین دارای عناصری از مضامین مکانیکی در طرح خود است. این مجموعه 14 فصلی توسط Kadokawa Shoten در ماهنامه Shōnen Ace از سال 2004 تا 2005 به صورت سریالی منتشر شد.

Watch Destiny of the Shrine Maiden season 1 episode 1 streaming online |  BetaSeries.com

زیرنویس سریال Destiny of the Shrine Maiden 2004 این مجموعه توسط TNK و Geneon Entertainment در یک انیمه 12 قسمتی اقتباس شد که از اکتبر تا دسامبر 2004 در ژاپن پخش شد. یک سی دی درام بر اساس نسخه انیمه در 25 نوامبر 2004 توسط Geneon منتشر شد. در آمریکای شمالی مجوز مانگا توسط توکیوپاپ و انیمه توسط Geneon USA صادر شد. مجوز انیمه در سال 2009 به Sentai Filmworks منتقل شد. در سال 2010، این انیمه با عنوان Destiny of the Shrine Maiden از شبکه انیمه پخش شد.

هیمهکو کوروسوگاوا و چیکان هیمیا دو دختر دبیرستانی در آکادمی معتبر Ototachibana در شهر خیالی ژاپنی Mahoroba هستند. آنها همچنین تناسخ میکوهای خورشیدی و قمری هستند. هنگامی که دشمن باستانی آنها، اوروچی (یاماتا نو اوروچی هشت سر در فولکلور ژاپنی) یک بار دیگر برمی خیزد، شخصیت های دختران که مدت ها مهر و موم شده بودند برای دفاع از جهان بیدار می شوند. اوروچی در اولین روز اکتبر (کانازوکی، “ماه بی خدا”، در تقویم سنتی قمری ژاپن)، روز تولد مشترک هیمکو و چیکان بیدار می شود. اولین اوروچی که سعی می کند یکی از میکوها را بکشد، سوما اوگامی، دوست دوران کودکی هیمکو (که عاشق او است) است. با این حال، پس از یک نور کورکننده او را به هوش می آورد، او سرنوشت خود را رد می کند و عهد می کند که از هیمکو در برابر اوروچی دیگر دفاع کند. میکوها باید Ame no Murakumo را برای مبارزه با تهدید بیدار کنند، در حالی که Sōma تلاش های Orochi برای کشتن آنها را دفع می کند.

هیمکو، کشیش خورشیدی، یک دختر 16 ساله خجالتی و بی گناه با موهای بلند بلوند، یک روبان قرمز روی سر و نماد خورشیدی روی سینه اش است. او سال هاست که چیکان را می شناسد، اما از احساسات چیکان درباره او بی خبر بود. در ابتدا، هیمکو به صورت عاشقانه به دوست دوران کودکی خود سوما اوگامی علاقه مند است. رابطه آنها چیکان را به شدت ناراحت می کند تا جایی که او حسادت می کند. هیمکو شروع می کند که چیکان را (که علاقه او را به عکاسی تشویق می کند) یک دوست بسیار صمیمی می داند، اگرچه آنها معمولا مخفیانه با هم ملاقات می کنند. هیمکو در ابتدا ترسو است و از ارزش خود مطمئن نیست. او که در سنین پایین یتیم شده بود، ابتدا توسط بستگان بدسرپرست پذیرفته شد و سپس به یک خانه خانوادگی بهتر نقل مکان کرد. در مدرسه به نظر می رسد که او فقط چند دوست دارد که یکی از آنها ماکوتو همخوابه اش است. پس از تخریب خوابگاه ها، زمانی که هیمکو برای زندگی با چیکان می رود، از رنجش دوستان مدرسه چیکان ناراحت می شود. با وجود ترسو بودن، هیمکو به تدریج مصمم تر و شجاع تر می شود. در چند قسمت آخر او متوجه احساساتش نسبت به چیکان شده و می پذیرد. در هر دو نسخه، چه آنها به عنوان خواهر در مانگا و چه به عنوان یک غریبه در انیمه، هیمکو دوباره با چیکان متحد می شود.

Destiny of the Shrine Maiden : Storm of the Silver Moon (2004) - |  Synopsis, Characteristics, Moods, Themes and Related | AllMovie

زیرنویس Destiny of the Shrine Maiden 2004 چیکان، کاهن قمری، یک دختر 16 ساله قاطع با موهای بلند آبی و نماد ماه در پشت خود است. نجیب و شیک، او در یک عمارت بزرگ با خدمتکاران زندگی می کند و در مدرسه به خوبی کار می کند. چیکان دوستان زیادی دارد که برخی از آنها او را قهرمان می پرستند.

او متعلق به باشگاه معتبر kyūdō (تیراندازی با کمان ژاپنی) است و اغلب از کمان در رویارویی با اوروچی استفاده می کند (از علامت اوروچی برای تمرین هدف استفاده می کند). او همچنین در یک تانتو مهارت دارد. مهارت‌های رزمی چیکان شبیه مهارت‌هایی است که به همسران سامورایی آموخته‌اند، در حالی که استعدادهای مدرن او شامل تنیس و پیانو است. او از نواختن برای هیمکو که از موسیقی او قدردانی می کند لذت می برد. بسیاری در مدرسه به اشتباه فکر می کنند که چیکان با سوما در ارتباط است. او از زمانی که با هم آشنا شدند عاشق هیمکو بوده است، اگرچه (با وجود حسادت او به دوستی هیمکو و سوما) تا مدت ها بعد آن را اعتراف نمی کند. احساسات چیکان نسبت به هیمکو به وسواس محدود می شود و او می خواهد مراسم احضار Ame no Murakumo را به سرعت تکمیل کند تا او به تنهایی بتواند از هیمکو محافظت کند. به نظر می رسد که او پس از پیوستن به اوروچی به عنوان سر هشتم، شرارت می کند. او در جریان نبرد نهایی، همه سرهای اوروچی به جز دو نفر را شکست می دهد (و جای آنها را می گیرد). در نهایت مشخص شد که او همه این کارها را انجام داد تا هیمکو را مجبور کند که او را بکشد تا او را از یک سرنوشت وحشتناک نجات دهد. با این حال در هر دو نسخه، Chikane تناسخ یافته و دوباره با Himeko متحد می شود.

Destiny of the Shrine Maiden - Trakt

شرور سریال یاماتا نو اوروچی ، خدایی است که می‌خواهد جای تاریکی و نیهیلیسم را جایگزین دنیای بشریت کند. مانند همتای خود در اساطیر ژاپنی، اوروچی در کانازوکی نو میکو دارای هشت سر است (هشت شاگرد آن که با نام اوروچی نیز شناخته می‌شوند). هر کدام یک مکانیزم، یک «خود دیگر» برای بدن اوروچی دارند که روحش به صورت گردابی بی انتهای تاریکی ظاهر می شود. قدرت‌های اوروچی ویرانگر هستند و تنها آمی نو موراکومو می‌تواند نابودی آنها را پس از شکست خنثی کند.

هر شاگرد دارای ویژگی های فردی مبالغه آمیز است. اوروچی به پیروان خود قدرت بدنی و استقامت زیادی، ظرفیت محدودی برای انتقال از راه دور و شناور و قدرت (یا سلاح) فردی داد. اگر مریدی بتواند خشم ناشی از اوروچی را سرکوب کند، می‌تواند از قدرت خود علیه آن استفاده کند. با این حال، Orochi کسانی که در برابر آن مقاومت می کنند به شدت مجازات می کند. خدا پیروان خود را از بین کسانی انتخاب می کند که در زندگی خود دردهای بزرگی را تجربه کرده اند و تسلیم ناامیدی شده اند. آنها شامل یک جنایتکار جامعه گرا، یک خشن بی شعور، یک بت سابق ژاپنی، یک هنرمند مانگا ضد اجتماعی، یک گربه سان، یک دوست به ظاهر خیانتکار و یک راهبه سرخورده هستند که تنها یکی از آنها، برادر جنایتکار، می تواند موقتاً مقاومت کند. نفوذ خدا به طور کامل آنها همکاری نمی کنند و تا نیمه های سریال حملات خود را به میکو هماهنگ نمی کنند. در پایان سریال، فالوورها بازیابی می شوند، بدون اینکه خاطره ای از ارتباط آنها با یاماتا نو اوروچی باشد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,