دانلود زیرنویس سریال Dead Places 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Dead Places 2021 – بلو سابتايتل
مرداد 29, 1401
102 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Dead Places 2021 در حین فیلمبرداری یک شیرین کاری در شبکه های اجتماعی، یک وبلاگ نویس هدف یک روح ناآرام قرار می گیرد، بنابراین او از ویل استون، متخصص ماوراء طبیعی کمک می خواهد. زیرنویس سریال Dead Places 2021 سردبیر ویل او را در تحقیق در مورد یک اتاق خالی از سکنه […]

دانلود زیرنویس سریال Dead Places 2021 در حین فیلمبرداری یک شیرین کاری در شبکه های اجتماعی، یک وبلاگ نویس هدف یک روح ناآرام قرار می گیرد، بنابراین او از ویل استون، متخصص ماوراء طبیعی کمک می خواهد.

دانلود زیرنویس سریال Dead Places 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Dead Places 2021 سردبیر ویل او را در تحقیق در مورد یک اتاق خالی از سکنه استخدام می کند که قبلاً منجر به مرگ چندین نفر شده است. ویل، کلی و جو به حومه شهر می روند تا با یک زن بیوه و دخترش ملاقات کنند که ادعا می کنند هر 12 سال یک جادوگر مرگبار دوباره ظاهر می شود تا علیه جامعه بیداد کند.

یک روزنامه نگار از ویل برای یافتن قاتلی که می خواست هویت او را فاش کند، کمک می خواهد. جو سعی می کند در روز تولد دخترش دوباره با او ارتباط برقرار کند.

یک موزه برای بازیابی مجسمه ای که برای اهداف شیطانی دزدیده شده بود از ویل کمک می گیرد. ویل از گذشته تاریک کلی مطلع می شود.

زیرنویس سریال Dead Places 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dead Places 2021 ویل در حالی که سعی می‌کند اتفاقی را که در روز مرگ خواهرش افتاد، به یاد بیاورد، درخت درخشانی را بررسی می‌کند که باعث ایجاد سندرم کلاین-لوین در مردی شده است.

این تیم مرگ مرموز چند نفر را در نزدیکی دریاچه‌ای که شهرت آن خالی از سکنه است بررسی می‌کند. ویل به دیدار پدرش می رود و با او برخوردی غیرمنتظره می کند.

زیرنویس Dead Places 2021 - بلو سابتايتل

کشف کلی در تونلی که خواهر ویل در آن درگذشت، منجر به افشاگری ویرانگر و همچنین حقیقت پس از سال‌ها درد و گناه می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,