دانلود زیرنویس سریال Dark Money 2019 – بلو سابتايتل

مرداد 5, 1401
47 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Dark Money 2019 یک مینی سریال درام بریتانیایی محصول ۲۰۱۹ است که توسط لوی دیوید آدای نوشته شده است. این درام به سوء استفاده از یک کودک خردسال توسط یک تهیه کننده فیلم می پردازد و خانواده او پس از آن به چالش هایی می پردازد که وقتی برای سکوت پولی دریافت […]

دانلود زیرنویس سریال Dark Money 2019 یک مینی سریال درام بریتانیایی محصول ۲۰۱۹ است که توسط لوی دیوید آدای نوشته شده است. این درام به سوء استفاده از یک کودک خردسال توسط یک تهیه کننده فیلم می پردازد و خانواده او پس از آن به چالش هایی می پردازد که وقتی برای سکوت پولی دریافت می کنند، مواجه می شوند.

دانلود زیرنویس سریال Dark Money 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Dark Money 2019 خانواده یک کودک آزار دیده برای سکوت از یک فیلمساز معروف پول خفه‌ای را می‌پذیرند. لوی دیوید آدای، فیلمنامه نویس، زمانی که در صبح روز شنبه در ماشینش نشسته بود، مردم را تماشا می کرد و منتظر بود تا دخترش درس نمایشنامه اش را تمام کند، برای نوشتن این مینی سریال الهام گرفت.

زیرنویس سریال Dark Money 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dark Money 2019 برای او جالب بود که والدینی که به نوعی به فرزندان خود پیشنهاد می کردند و تمام امیدها و رویاهای آنچه را که مدیران دوره و مدیران آکادمی به نوعی می فروختند را جذب می کردند، به غریبه های مجازی تا این حد اعتماد داشتند.

زیرنویس Dark Money 2019 - بلو سابتايتل

گاردین به آن سه ستاره داد و آن را «خفیف» نامید و بیان کرد که موضوع آن قدرتمند است، اما شخصیت‌های آن «هنوز آنقدر دقیق نبوده‌اند که ما رنج و فقدان شخصی آن‌ها را احساس کنیم.» همچنین، این سؤال که ما در موقعیت آنها چه کاری انجام می‌دهیم، بسیار دور از احتمال قرعه‌کشی قانع‌کننده است.» ایندیپندنت به آن چهار ستاره داد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,